en tasarruflu elektrik sobası

merhaba arkadaşlar,

baya dertliyim; anneanneme tek bir oda için elektrik faturası tam tamın 1 aylık 280 tl gelmiş.. ben ödüyorum faturalarını, dolayısyla bir şekilde bu masrafı biraz kıssak çok güzel olur..
şuan kullandığı 7/24 yanan elektrikli kalorifer.. markası da iyi bişi şimdi hatırlamıyorum ama alalı oluyor baya..

tavsiye edebileceğiniz ekonomik bi soba var mı elektrikli?
tesekkur ederim..

Bir zamanlar vecta diye birşey vardı. Alıp kullanan memnun kalan var. Battı falan galiba ama bi araştır istersen

  • primetime  (25.11.11 10:03:38)
7/24 yaniyorsa isin zor .. bu kaloriferlerin yagli olanlari var ya da veito marka isitici oneririm.

  • 1917  (25.11.11 10:03:55)
Kıyma anneanneye. Diğer arkadaşların bahsettiği yağlı kalorifer modelinden kullandım ben en fazla 50 lira farkeder o da adam akıllı ısıtmıyor.

  • veeeys  (25.11.11 10:18:27)
ufo. tasarruf yapıyor bayağı.

  • tok oldugumuz halde yaftalar yiyoruz  (25.11.11 10:57:30)
ufo'dan tırsıyorum, yangın falan çıkarsa diye..

kıyamam ben ona zaten veeeys..
  • gaea  (25.11.11 11:12:07)
elektrkli battaniye kullanın. bir de ayak ısıtıcı alabilirsiniz. çünkü anneanneler bir türlü ısınamıyorlar. ayakları ısınsa tamam

  • hoot  (25.11.11 12:40:18)