Samsung mu Lenovo mu?

genclerbirligi bir laptop almamiz lazim . Samsung'un bir modeli ile Lenovo'nun bir modeli arasinda kaldik , laptoplar asagidakiler ;

www.bimeks.com.tr

teknik servis , saglamlik olarak hangisi daha iyidir? siz hangisini tercih edersiniz ? ayrica ;i5 560M ile i5 2430M arasinda ne gibi fark vardir , (notebookcheck'den farka baktim ama cok teknik bilgi gibi geldi Forumdonanim'da isinma ile ilgili birseyler okudum) cunku soyle bir model daha var ,

www.bimeks.com.tr

en son laptop'ta win7 home premium diger ikisi win7 home basic var,. bunlarin arasinda ki temel farklar nelerdir ?

Not: laptop'ta asiri oyun oynanmayacak , film,internet,odev, vs vs vs icin. (tip ogrencisine aliyoruz laptop'u)

onerileri olan var ise yazabilir. laptop alacak kisi i5 olsun istiyor :) i5 islemcili max 1500 onerisi olan varsa yazabilir .

ozet : samsung vs lenovo ?

560 önce çıkan seri 2400lerle çok ciddi performans farki var sakın eskisinden alma 2400lu olanlardan al. Basic abd ve Avrupa'da satılmıyor gelişmekte olan ülkeler için bir sürüm ancak çok farkı yok diye biliyorum yine de ben alırken home p. almıştım
Samsung aldım 2 ay evvel aynı kasa aynı özellikler sadece i5 2410 işlemcisi vardı ancak home premium vardı üstünde 1280 tl idi fiyatlar bana biraz yuksek geldi o yüzden.

  • drip nick i zaten kullanilmakta  (24.11.11 00:24:24)