Nargile yapımı üzerine... Çekerken su geliyor...

Arkadaşlar bugün bir nargile aldım, düzeneği gayet güzel kurdum. Yaktım, içeyim dedim. Ama güçlü çekince ağzıma su geliyor, nedendir acep? suyu epey bir azalttım ama hala geliyor... Yok mu bu işin bir erbabı?

hacı işten geldim, bir hevesle kurdum nargileyi... işim gereği sirkeci'deyken canım çekti de öyle almıştım, ama güçlü çekince su geliyor ya... ulan sabah 07:00-23:00 mesai yapıyoruz, bize reva görülen keyif bu mu?

  • dergus  (21.11.11 23:54:48)
suyunu çok koymuş olmayasın?

  • trinitrotoluen  (21.11.11 23:55:12)
o demir boru suyun içine bir parmak (yatay) kadar girecek sadece.

  • berk  (21.11.11 23:55:31)
o değilde ne nefes varmış sende hacı, üfürükçü olsan parayı götürmüştün. iş değiştir bence. Reklamını ben yaparım.

  • skywalkeremre  (21.11.11 23:56:19)
marpuçun hortumunun cam şişeye girdiği bi delik var. çekerken su fokurdayıp o deliğe giriyordur. marpuçu bi çıkar, içinde su kalmış ta olabilir çok sulu ilk denemenden dolayı. silkeleyip boşalt. sonra devam. sütlü denersen de çok süt katma, bu sefer de köpürüp süt doluyor marpuç. tabi temizleyemediğin için buram buram kokuyor sonra. suyu renklendirecek kadar, 1/2 - 1 çay bardağı falan. alakasız bi bilgi daha : suyuna limon sıkarak dene. güzel olmuştu bende :)

  • safahot  (22.11.11 00:10:56)
su seviyesini tam bir parmak yapınca yatay olarak, düzeldi... teşekkürler herkese...

  • dergus  (22.11.11 00:52:44)