Prozac

Bu ilaca başlamadan önce doktor ve eczacı ekstra uyku hali oluşturmayacağını söylemişti. Fakat kullanmaya başlayalı 15-20 gün oldu ve ben son 4-5 gündür sürekli uyku modundayım. İlacın yan etkisi vs olmuş olabilir mi?
Daha önceden kullanan veya bilgisi olanlara selam...

arkadaş kullandı dikkati dağılıyordu bir de uyku yaptı demişti.

  • cnzdmr  (21.11.11 01:03:23)
Bende dikkat dağınıklığı şikayeti için gitmiştim bu hapı verdi doktor. Ama bu uyku hali daha fena... Kullanmaya devam ettikçe geçer mi aceba ?

  • MandMs  (21.11.11 01:08:47)
usta bu hap işleri çok sakat aslında. gittiğin doktor çok sağlam değilse güvenme. öyle ilk gittiğinde hap verdiyse sıkıntı zaten.

  • cnzdmr  (21.11.11 01:11:03)
sanırım bundan 10-12 yıl önce kullandım, daha doğrusu kullanamadım. uyumak ne kelime, gözüme uyku girmedi ben de bıraktım. ama genellikle uyku yaptığını duyuyorum etraftan, yine de tıp doktoru olmadığım için ne söylesem yalan.
bir de o kabus günlerimden sonra kesinlikle antidepresan kullanmadığımı ve yakınlarıma da kullandırmayacağımı belirtmek isterim, kendi adıma konuşuyorum tabii.

  • bak ne diycem simdi  (21.11.11 01:15:47)
yapar o. inanma o doktora. harbi yapar uyku hali. ben uzun bir süre kullandım(3 yıl) hayatını öpüyor. ama bi yerden sonra alışıyorsun, düzeliyor her şey.

  • klassno  (21.11.11 02:09:03)
bırakalı 1 ay oldu. 2 gün uyuduğumu biliyorum. fantastik rüyalar eşliğinde. prozac falan bir yere kadar. bir yerden sonra hikaye. bir de psikolojik olarak bağımlılık hissediyorsun bu ilaca. kullanırken bir daha düşün derim.

  • pelinn.  (21.11.11 09:11:40)
herkeste yan etkileri farklı olabiliyor, ben 2,5 yıldır kullanıyorum ve hiç bir zaman uyku yapmadı ama ilk başladığımda doktorum uyku yaparsa gece kullan demişti

  • puhununbet sesi  (21.11.11 18:25:37)