polise teşekkür yiyeceği

başlık saçma oldu evet ama durum kısaca şu.

köpeğim tekila çalınmıştı. çalındığı yerden kaçıp sokaklarda dolaşırken polisler görmüş tasmalı falan. ben tekilayı gezdirirken bir kaç kere emniyet müdürlüğünün önünden geçmiştim, sevmişlerdi falan. tanımışlar, arabaya alıp şubeye götürmüşler. evime geldiler, akşama kadar biraz oynayıp sevip sana getirecez dediler.

ben de bunlara teşekkür amaçlı bişiler alayım diyorum. baklava mı alayım, kuru pasta falan mı yoksa daha başka bişi mi ne uygun olur?

olm çok üzülmüştüm lan 4 gündür içim içimi yiyodu. naapim geldiklerinde mi vereyim sonradan şubeye mi götüreyim?

ne alayım?

geldiklerinde verebilirsin. şubeye götürürsen tuhaf olabilir.

  • sttc  (20.11.11 14:19:29)
baklava guzel fikir. subeye goturun. herkese gaz olur hem.

  • fenerliyim ama feneri delgado  (20.11.11 14:19:32)
Baklava al iyidir.

  • onexey  (20.11.11 14:20:23)
al kurupasta götür en iyisi o

  • GibsonRules  (20.11.11 14:20:39)
baklava güzel olabilir evet. yanında kola da al ama. ha bir de aslında görevlerini yaptıkları için bir şey almak zorunda değilsin. bunun da farkında olman güzel.

  • aglak adam  (20.11.11 14:21:00)
hayır algılanmaz

  • skywalkeremre  (20.11.11 14:27:48)
donut al! polisler donut yer!

  • celeron 300a  (20.11.11 14:27:59)
algılanmaz

  • partizan  (20.11.11 14:28:44)
@celeron 300a, sen çok yanlış gelmişsin kardeş.

Baklava, şöbiyet türevi bir tatlı iyidir. Herkes sever. Aklı başında olan kimsenin buna rüşvet diyeceğini sanmıyorum.
  • gyroscope  (20.11.11 14:30:39)
rüşvetle ne alakası var. bi işi yaptırmak icin değil teşekkür amaçlı bi şey.

baklava iyidir.
  • rurouni  (20.11.11 14:30:53)
kaymaklı veya dondurmalı baklava götür

  • kimlanbu  (20.11.11 14:31:50)
almalısın bence kesinlikle görevi falan demişler ama her polis yapmaz bunu uğraşmaz

  • asil123  (20.11.11 14:41:29)
Baklava veya çikolata filan al.. Hayır, hiç de rüşvet olarak algılanmaz, gayet iyi olur. Sağolsunlar hem köpeğini kurtarmışlar, hem de seni büyük bir üzüntüden kurtarmışlar...

  • marcelle  (20.11.11 14:47:08)
baklava +1, ayrıca bir gazeteye de haber ver veya hayvanseverlerin bif web sitesine falan hem daha makbule geçer, hem de herkese örnek olur.

  • ground  (20.11.11 14:54:39)
baklavayı alıp götür şubeye, köpeği de alırsın hem eve getirmezler. teşekkür de edersin, mutlu olurlar. işini doğru düzgün yapan polis kolay bulunmuyor.

  • repins  (20.11.11 15:30:28)
şubeye götür. ben telefonu unutmuştum bi defa otobüste, sonra şöför bi şekilde ulaştı bana telefonunuz bizde diye, gittim aldım telefonu. bigün sonrada tatlı alıp götürmüştüm(baklava hemide camuzoğlu). gerçi onlar 8-10 kişiydi, şube biraz kalabalıktır, sana pahalıya patlayabilir..

  • blackmail  (20.11.11 16:03:10)
eve getirdiler, o sıra bişey alamamıştım. isimlerinin sordum, teşekkür ettim uğurladım. sonra gidip baklava aldım antep fıstıklı, çoğunluğun önerdiği gibi. şubeye götürdüm, kosmer abi aldı elinde herkese dağıttı. "tekila hanım göndermiş" diye diye :D

arada götürüp sevdirecekmişim, emir buyurdu kosmer abi :D
  • sakingitarist  (20.11.11 16:19:39)