burger king ve mc donald's da kola-ice tea kalitesi

normalde bir kutu pepsiyi zor bitirirken burda büyük boyu rahat bir şekilde bitiriyorum.şeftalili iceteasi gene limonlu gibi garip bişi, malzemeden mi çalıyo bunlar?yoksa bana mı öyle geldi?

burger king'in hiç bir şeyi iyi değil ki kolası iyi olsun. mc donald's kraldır, yemeye devam..

not: ben konuyu çok yanlış anlamışım arkadaşlar. (bkz: vurmayın adam öldü)
  • zargana  (20.11.11 00:50:03 ~ 00:53:24)
bi kere premix ikincisi eşşek yüküyle buz var içinde. zaten aslında kola baya konsantre bişi biraz sulandırıp içmek lazım.

  • kediebesi  (20.11.11 00:50:47)
sonucta şişe kola ile aynı değil, kola şurubu oluyo ona su ve karondioksit karıştırıp veriyolar. ice tealerde toz a su katıp karıştırıyolar. tang gibi yani.

  • rurouni  (20.11.11 00:52:20)
aynı şeyi geçen gün konuştuk biz de, hatta ben arayıp soracaktım nedir bu diye, sonra iyimser arkadaşım akşam olduğu için böyledir, kalmamıştır, buz erimiştir diye vazgeçirdi ama hala merak içindeyim, bir sonrakine kesin sorucam.

  • pinking of you  (20.11.11 00:53:21)
bu tür işletmelere kola özütü olarak gelip asit ile sonradan birleştiriliyor kanımca bu da fabrika çıkması baskın asideyi azaltıyor ve buz eridikçe kola su gibi oluyor ice tea de fark göremedim lakin

  • HNDS  (20.11.11 02:35:42)