biber gazı olan var mı?

1_benimkisinin içinde kırmızı bir sıvı çıkıyor.bozuldu mu ki bu acep?normalde sıvının rengi ne?

2_birde yiyince tam olarak etkileri neler?benimkinde kapalı alana,ön tarafa doğru sıktım, bana hiç etkisi olmadı gibi.normal mi?

teşekkürler şimdiden...

Ben bi kere açık havada sıktım burnum yandı gözlerim yaşardı.Ayrıca kırmızı değil de kahverengi bi sıvı çıkmıştı benimkinden de

  • ladybug  (19.11.11 23:26:27)
markası ne acaba benımde kırmızı ayrıca açık havada bıle çok etkılı kapalı alanı düşünemıyrm yenısını al bence

  • tülay  (19.11.11 23:56:43)
@tülat;nato. karşı tarafa sıkınca sana etkisi oluyor mu peki?

  • sorubankasi  (20.11.11 00:09:07)
1. olması gereken şu imgur.com
2. bunun gazına uzaktan bile maruz kalınca burun deliklerin yanar, gözlerin yaşarır. direkt suratına sıkarlarsa da basitçe iptal olursun :) birisi sana yardım etmezse veya yanında suratına sürmek için yarım limon falan yoksa da en az bi 10 - 15dk debelenirsin acıyla, öküsürükle vs. bence sendeki spreyde bir pislik var. dediğin uygulamada mutlaka etkilemesi gerekirdi

gerçek etkisi için bkz. konu salakları www.youtube.com
  • jesterdvine  (20.11.11 00:28:07 ~ 00:29:31)