kaydetmediğim numarayı kaybettim nasıl bulabilirim?

sabah liseden sevdiğim bi arkadaşım aradı konuştuk falan neyse numarası son aramalardaydı sonra kaydederim dedim ama demez olaydım

şarza taktım tli çıkarırken telefon elimden düştü bataryasıda çıktı aramaların alayı silinmiş oldu neyse aveanın müşteri hizmetlerini aradım numarayı

0xxx???xxxx şeklinde hatırlıyorum sadece soru işaretlerinin olduğu rakamları hatırlamıyorum dedim adresinide biliyorum çocuğun ama bana bilgi veremiceklerini söyledi herif

aynı şekilde 11880 i falanda aradım oradada kayıtlı değilmiş işin kötü yanı bikaç gün sonra bu çocuğa çok önemli bi işim düştü bu numaraya nasıl ulaşabilirim bi yardımcı ol be duyuru

müşteri hizmetlerinden bugünün dökümünü istersen içinden bulup çıkartırsın. gün başına 1-2 mesaj karşılığı ücrete gönderiolar.

  • emrag  (19.11.11 20:17:28)
atıyorum kendi opreratörümün müşteri hizmetlerini arasam durumu anlatsam beni şu şu saatler arasında arayan numrayı öğrenebilirmiyim desem yardımcı olabilirlermiki acep
#emrag sanırım aynı şeyden bahsettik

  • kahkaha  (19.11.11 20:20:33 ~ 20:21:45)
hayır telefonda bilgi vermezler. posta ile gönderiyor olmaları lazım dökümü.

  • emrag  (19.11.11 20:24:15)
elektronik posta ile de gönderiyorlar hatta online işlem merkezinden arama detayları gibi bi şey vardı orda kiminle ne kadar gorustugunde gozukuyo 1-2 gün sonra maili geliyo yalnız. bi de faturalı da durum böyle tl kullanıyosanız durum ne bilmiyorum.

  • rurouni  (19.11.11 21:34:45)
saçma olcak ama arkadaşının adını yaz sonuna naber ekle bin denemede bulursun
veya word belgesine büyükçe soru işaretine gelerek olabilcek numaraları yaz aralarında iki satır boşluk bırak birileri illaki tanıdık gelir sms atarken onlara öncelik ver
tabi bi de sms paketi lazım sana 10 tl falan masrafı olur
  • Fakin idiyıts  (20.11.11 08:45:30)