öğrenci/bekar evinde yaşayan erkekleredir sorum

hacı,

bir şeyler dökülmesi vs gibi normal dışı bir şey olmadıkça nevresiminizi ne sıklıkta değiştiriyorsunuz?

doğruyu söyleyin la!

mersi.

lise+üniversite 8 yıl yatılı yaşamış biri olarak söylüyorum. her ay.
ama bir ara 3 ay değiştirmediğim de oldu.

  • sanal hayvan  (19.11.11 02:58:56)
ulan iyice de leş gibi oldu bu çarşaf dedikten takriben 2-3 gün sonra.

  • kivanc1  (19.11.11 03:05:44)
kirden rengi değişmeye başladığı zaman.

  • kabiz kugu  (19.11.11 03:09:25)
2 hafta-2 ay. mevsime ve kirlenme durumuna göre değişiyor.
tabi ekşın olursa başka

  • ssl  (19.11.11 03:15:53 ~ 03:16:32)
ben kendi memleketimde okuduğum için kendi evimizde yalnız kalıyorum.okul bitti ama ben hala kalıyorum:) ailem dışarda yani. zaten başkasıyla kolay kolay kalamam. titizimdir biraz. evde sigara içmem koku olmasın diye. mutfağı görsen pırıl pırıl ayıptır söylemesi. bekar evi olduğuna inanmıyor ilk girenler. okul zamanı öyle arkadaşların öğrenci evlerine gittiğim zaman mutfaklarını gördükten sonra kolay kolay bi şey yiyip içmezdim mesela. onu bırak bazen okuldan kızlar gelirdi benim eve, yemek yaparlardı, yerdik içerdik. sonra bunlar blaşıkları yıkar giderlerdi, ben onlar gittikten sonra o blaşıkları tekrar yıkardım. ayrıca hepsindende güzel yemek yaparım. sorunun cevabınıda vermeme gerek yok artık sanırım. neyse haftada bir değiştiririm kesin..(yalunuz bunlar aramuzda kalsun).

not: olm kızlara güvenmiceksiniz, bakmayın o kadar güzel alımlı olduklarına, kızlar pislik(test edildi onaylandı). ne varsa sizde var beyler, kendi işini kendin yapıcaksın bu devirde. hadi kalın sağlıcakla..
  • blackmail  (19.11.11 03:23:06 ~ 13:05:24)
1 hafta ila 6 ay arasında değişiyor sanırım psikolojime göre.
blackmail'in teyze olma ihtimali var bu arada.

  • drip nick i zaten kullanilmakta  (19.11.11 03:56:31)
2 ayda bir yıkarım

  • dieselsingle2  (19.11.11 06:55:58 ~ 06:56:15)
eksin harici ortalama 3-4 hafta.

  • modlar bu benim feykim silebilirsiniz  (19.11.11 06:56:02)
haftada bir

  • lanetolasibeyaz  (19.11.11 08:59:49)
haftada bir yıkarım.

  • nacht des todes  (19.11.11 09:57:44)
haftada bir değiştirirdim.

  • terp  (19.11.11 10:08:34)
ev arkadaşım ne zaman yıkarsa o zaman değiştiriyodum :))

  • ruhibirbanyo  (19.11.11 10:21:08)