İETT den gelen mesaj

An itibariyle su sekilde bir mesaj gelmiştir. Okul ile ilgili bir sorunum yok.kaydım devam ediyor.neden bu mesaj gelmiş olabilir?sizlerden birine bu mesajdan geldi mi?
gelen mesajı aynen yazıyorum.

Sn.Xxx kartinizin indirimli tarifesi 31.12.2011 tarihinde sona erecektir. Vize islemi icin odemenizi banka subesine ugramadan IETT Seyahat kartlari sayfasi Online Vize Formu ndaki bakiyemden dussun secenegini isaretleyerek yapabilirsiniz

bana okuldan mail gelmişti, önümüzdeki hafta öğrenci işlerine gelip 5tl karşılığı vize almalısınız diye...

güncelleme diyelim :)
  • fakyoras  (19.11.11 01:04:20)
herkese geliyor bu, eskiden bandrol vardı ya, onun adını vizeye geçirmişler. istersen bedelini vakıf banka yatırıyorsun -illa kasadan olacak- istersen de bakiyemden düşsün diyorsun. kolayıma geldiği için ben bakiyemden düşsün dedim.

önce iett'nin sitesinden online vize başvurusuna git, orda zaten soruyor bakiyeden mi düşsün yoksa vakıf banka mı yatırdın diye. vakıfbanka yatırmışsan onlar vize veriyor, yok bakiyemden düşsün dersen onlar onay maili yolladıktan sonra bir akbil bayisinden veya otomatik satış cihazından 5 saniye de vize alıyorsun.
  • yargin  (19.11.11 01:05:22)