üniversite şu şu yapılmadan bitirmemeli

vardır içinizde kalan ukteler. ah ulan keşke şöyle yapaydım, şuraya gideydim, şu kıza teklif edeydim tarzı ne varsa artık dökün içinizi

mesela liseli varsa duyuruyu okuyan, üniversiteye bir spor dalı ve bir müzik aletini tam öğrenemeden geldiğim için pişmanım. bir de lise almanca derslerini iplemediğim için, o ayrı.

hiç bi kızla çıkmazdım.

  • sefapezevengi  (15.11.11 22:22:40)
Erasmus

  • skywalkeremre  (15.11.11 22:23:39)
valla fakülteden bi kıza atlamadan mezun olmamak için okulu uzatıyorum.. içimde kalacak yohsa...

  • ruhibirbanyo  (15.11.11 22:25:00)
erasmus demeye gelmiştim, demişler.

  • in vino veritas  (15.11.11 22:25:20)
(bkz: interrail)

  • hoot  (15.11.11 22:30:15)
keşke uzatsaydım, diyorum.

  • african rain  (15.11.11 22:37:32)
odada başkası uyuyorken sevişmek; üniversite gece hayatı dışında yapamazsınız.

  • goldentitan  (15.11.11 23:04:59)
hazirlik sonrasina work and travel,3. dönem baslangicinda erasmus,ilk senenin yazinda tatil+belki work and travel o olmazsa interrail.

onun disinda 2 saglam firmada staj yapmadan,kluplere katilmadan,yarismalara hazirlanmadan,gece hayatini yasamadan,is dünyasiyla ic ice olmadan,her ay 3-4 kitap bitirmeden,minimum bir spor daliyla ilgilenmeden üniversite bitirme derim:)

ben bazilarini yaptim,bazilarini yapamadim.ama en genel hatlariyla önerim budur.
  • serabetan  (15.11.11 23:25:54 ~ 23:26:15)
seks

  • nl extreme  (15.11.11 23:31:19)
-"eve çıkmak"
-"eve kız atmak" *
-makarna pişirmeyi öğrenmek
-15 dk içinde hoca gelmeyince "ders düştü dağılalım" demek veya buna şahit olmak
-hazırlık okuyup boş beleş bir sene veya seneler geçirmek
-yurtkur yurtlarında kalmak (insanların çilesi 15 günlüğüne bile olsa yerinde görülmeli)

derslerde başarılı olmak, fena olmayan bir ortalama yapmak da üst sıralarda olmalı bence. önemli.

ayrıca yurtdışı gezileri de en kolay üniversite zamanlarında yapılıyor. sonra iş güç derken vakit bulamıyor insanlar.
  • mistreated  (15.11.11 23:40:43 ~ 23:42:29)
hacı ben en azından bi hoca sikmeden(belki asistana da razı olurum) mezun olmamaya çalışıyorum inşallah.

  • yasakani  (16.11.11 00:37:22)
sabahin korunde kalkip, hazirlanip, dersin kapisina kadar gidip, 2-3 arkadasla vazgecip alakasiz bir yere gidip gezmek, defalarca.

gercek hayatta bir daha bir sorumlulugu boylesine rahat ekemiyorsun.
  • qwertyuo  (16.11.11 10:10:00)