ingiltere'den cek cumhuriyetine e-alisveris

merhabalar,
co.uk uzantili bir siteden (very) tam istedigim ayakkabiyi, daha dogrusu botu, alternatif kanallara gore uygun denilebilecek fiyata buldum.
yalniz very.co.uk ingiltere disina eu olsa dahi shipping yapmiyormus.

aklima gelen cozum alternatifleri:

1. ingiltere'de yasayan bir arkadas bana bu konuda yardimci olabilir mi?
2. boyle bir servis profesyonel olarak veriliyor mu? kullanip da memnun kaldiginiz bir yer var midir?

yardimci olabilecek arkadaslara simdiden tesekkurler.

dhl in öyle bi hizmeti var, ingiltere den de hizmet veriyolar.

co.uk yollması lazım ya diğer ülkelere gerci ben hep ingiltere icin aldım ama.
  • rurouni  (15.11.11 21:38:08)
bu sitede yok diger ulkelere yollama ozelligi, sanirim bilerek kisitlamislar.

bahsettigin o hizmete ben bi bakayim. umarim cok yuksek meblaglar degildir. adini hatirliyor musun?

ingilterede yasayan arkadaslardan bu urunu bana kargolayabilecek biri cikarsa sanirim benim icin en ucuz cozum o olacaktir...
  • dunyanineniyiinsani  (15.11.11 21:41:49 ~ 21:42:28)
dhl borderlinx arkadaşın bahsettiği.fakat önce bir sözlük yorumlarını okuyun.Son zamanlarda bocaladılar.

dhl easyshop
  • VickVickyVale  (15.11.11 21:47:10 ~ 16.11.11 13:54:51)
ingilteredenal.com var, her adrese gönderiyorlar.

  • qwertyuo  (16.11.11 10:12:30)