pierre loti ye nasıl gidilir?

yada sevgiliyle gidilebilecek sizin önereceğiniz başka bi yer var mı?

ada?

  • teritori  (04.07.08 14:59:44)
bence de ada'ya gidin.
istanbul'un içinden trafikten falan çıkmış olursunuz. hem pierre loti civarı semt olarak pek sevecen değildir, hem de yapacağınız tek şey mezarlıklar arasından çay içmek olmaz.

vapura binip püfür püfür adaya gitmek daha temiz hava almak olarak da güzeldir. hatta gidesim geldi benim lan.
  • pinkburger  (04.07.08 15:02:50)
iyi ama nerden gitmeyi düşünüyorsun pierre loti ye ?

  • murty  (04.07.08 15:03:07)
pierre loti'ye (bayezit'i baz alıyorum) 39 idi herhalde. yeşilpınar otobüsleri kalkıyor oradan. bu otobüslere binip eyüp'te inince pierre loti'yi sorsan herkes gösterir. olmadı üst taraftan gaziosmanpaşa'dan gelmek istedin o zaman da 500 evler, Cevatpaşa mah, 50. Yıl mah, Karadeniz Mahallesine giden otobüsler gaziosmanpaşa'nın oradan geçerler. Orada in pazariçi minibüslerine bindikten sonra şoföre Pierre Loti'ye en yakın nereden gidebilirim dersin. o sana inmen gereken yeri de söyler nasıl gideceğini de... İnşallah faydalı olabilmişimdir.

  • nihavent uvertur  (04.07.08 16:49:10)
eminönü (399), aksaray(39), şişli(37), beyazıt(39) buralardan eyüp'ten geçen bir otobüse binilir. ya eyüp'ten yukarıya eski mahallelerin arasından yürüyerek çıkılır. eskiden böyle yapardık ama biraz yorucu olabilir. ya da yol üstünde halicin kıyısındaki eyüp lisesinin karşısında teleferiğe binilir manzara neyin izlenir. tarihi yerlere meraklıysanız eyüp iyidir. adalar benzeri bir yerle bir tatil beldesinde de karşılaşabilirsiniz. ama eyüp gibi bir yerle asla.

  • caturanga  (04.07.08 17:53:34)