İzmir'de acil kiralık ev aranıyor! (bayan öğrenci için)

Merhaba Duyuru,

Çok değerli bir DEÜ-GSF öğrencisi bayan arkadaşım İzmir'de Narlıdere, Güzelyalı, Göztepe civarında, veya Mithatpaşa caddesinde kiralık (1+1, 2+1..max 450-500tl) ev aramaktadır...

ya da

bu civarlarda yanına bayan ev arkadaşı arayan varsa lütfen benimle mail (spider03tr@gmail.com) ya da burdan mesajla irtibata geçebilir mi?

Ev arkadaşı olarak birilerine katılması daha olası bence. Fakültedeki ilanlara bakınız.
Aynı fakültedeki bir arkadaşım 2+1 eve 600 tl ödüyordu, 2010'da. ev kötüydü baya. cadde gürültüsü, yazın çok sıcak oluyor, mutfak dökülüyor vs. opet'in 3-4 apartman yanındaki apartman. altında kömürde sandviççi var. 4-5 daire öğrencilere kiralık oluyor genelde. ev sahibi elif hanım da en üst katta oturuyor. yellozun önde gideni. o kadından ev kiralayacak olursanız önce bana ulaşın.

hurriyetemlak'tan bir arama yaptım da, izmir'in en pahalı kira fiyatı buralarda. eli yüzü düzgün bir 3+1 için 1500-2500 arası isteniyor. oha. aşağıdaki 3 evi değerlendirin derim. sizin limitlerin üzerinde, ancak okula yürüme mesafesi olur tahminen. çevre mahalleleri (atatürk, çamtepe, yenikale) arattım. yok bunlar pahalı derseniz, ilk başta olduğu gibi göztepe tarafına dönmeniz gerekir.

www.hurriyetemlak.com
  • screamshot  (15.11.11 08:45:55)