Sunum Yapacağım da

Konu lazım ingilizce sunum yapacağım şöyle ilgi çekici 10 dk sıkmayacak bir konu lazım. Nedir öneriler? Aklımda ilginç hayvanlar var dayarım fotoğrafrafları 10 dk gevelerim diye düşünüyorum ama haliyle önerilere de açığım, teşekkürler.

Ben Kayıp Kıta Atlantis'i denemiştim, denemeni önermiyorum. Bir arkadaş Türkiye'de terör üzerine doğaçlama yaparak yürüdü gitti. Ya da ilgi çeken bir türde birkaç filmi alıp anlatabilrisin, gayette ilgi çekici olur.

  • flamesoul  (14.11.11 22:16:07)
koko yu anlat konuşan goril.

  • kediebesi  (14.11.11 22:25:15)
ben akreplerle ilgili yapmıştım. araştırınca bir sürü de şey bulmuştum. powerpoint ödeviydi, millet uzun uzun paragraflar yapıştırmış onları okuyordu, ben sadece keywordler koymustum, ve elimde not da tutmuyordum, keywordler gelince anlatıyordum. çok beğenilmişti. aklında olsun yani koca koca paragrafları dayama :)

  • dasher  (14.11.11 22:33:21)
bizde arkadaşımla her ülkenin meşhur dansları ile ilgili birşeyler hazırlamıştık ! mesela arjantin tangosu,ispanya flemenkosu , arap dansları .rio karnavalı gibi! kolay gelsin :)

  • tuchi  (14.11.11 23:33:39)
  • in memory of botvinnik  (14.11.11 23:58:58)
cadılar bayramı anlat. hatta 3-5 liraya satılan cadı şapkalarından takıp onunla anlat ki ilginç olsun. bu yöntemin beni 2 sene kurtatmışlığı var.

  • benneydim  (15.11.11 01:08:26)