tv ile ilgili bir kaç soru

bugün açmıştım konuyu cevap gelmedi. bir de akşamcılara soralım:

led diye yola çıktım ama lcd almak zorunda kalıyoruz. (maddi durumlar falan)

neyse alacağım tv bu: www.hepsiburada.com

50hz ama zaten burada henüz türksat falan yok teledünya hd bağlatayım. o yüzden normal dijital uydu alıcısıyla devam.

şimdi bilgisayarı hdmi kablo ile bağlarım. o benim media kutum olur. sanırım ethernet bağlantısı da var tv'nin.

1-)bana hdmi kablo önerir misiniz? (link verirseniz, direk alayım.) ya da kutusundan çıkıyormu? bunu bilmiyorum.

2-)bir de creative 2+1 bağlanır değil mi buna?

3-)son son olarak sizce pes, fifa vs. atmada 100hz ile 50 hz arasında fark olur mu?

1.kablo çeşitleri şunlar:
a Standard HDMI Cable – up to 1080i and 720p
b Standard HDMI Cable with Ethernet
c Automotive HDMI Cable
d High Speed HDMI Cable – 1080p, 4K, 3D and Deep Color
e High Speed HDMI Cable with Ethernet
sen d alsan yeterli. a-b almadığın sürece (ki a olandan var piyasada halen) sorun yok. istediğin kabloyu istediğin uzunlukta (pcnin mesafesini hesapla) al. ancak uzadıkça fiyat artıyor. bi de gold mold almana gerek yok. gereksiz. (kutudan çıkmaz)
2. bağlanır. kulaklık çıkışına.
3. olmaz.
  • ben smyrna  (13.11.11 22:22:02)