Barselona gezilip görülecek yerler tavsiyesi

Merhabalar

Perşembe günü 4 günlüğüne barselonaya gidiyorum şirket promosyonu olarak. Anlaşmalı tur firması program yapmış ama 1 günümüz de boş, mutlaka git, gör, yemek ye, şunu içi vs diyeceğiniz yerler varsa memnun olurum :)

park guell

  • safsafinaz  (13.11.11 19:43:59)
Barcelona - Zaragoza maçı var, 19'u cumartesi akşamı. bilet bulabilirsen git.

  • dogs  (13.11.11 19:45:02)
başta sagrada familia olmak üzere tüm gaudi binaları.. las lamblas ve çevresi.. sahil şeridi..
yeme içmeye gelince tapas olayını deniyebilirsiniz ama dikkat, doyucam diye 2ser eurodan bol eurolara çıkıyor.. ha tabii ki bir de paella'sı var ispanyanın, deniz ürünleri ile aranız iyi ise deneyin.

  • nwnd  (13.11.11 19:50:37)
ya meydanın ismini bilmiyorum ama çok güzel dilenciler vardı orda. Böyle çeşitli kılıklara bürünmüş falan çok hoşlanmıştım ben o meydandan ama isim veremiyorumm.. :(

  • 7876  (13.11.11 19:50:45)
vaktin bolsa tibidabo amusement park (orada hotel krueger korku evi super)
mimariye ilgin varsa sagra de famila ve bilimum gaudi yapıları
yemek için benim tercihim la rambla'daki market (deniz ürünleri pişiren yer özellikle), ya da port vell deki el chipiron (fiyatlar uygun, menü güzel)
gece barcelonataki cafe barlar, ya da şehir içinde le eixample deki bir sürü güzel yer.
park guell mutlaka tabii
barri gotic bölgesi görülmeye değer, tapas cılar çok iyi.

bitmez yaw barcelona :)
  • theoriser  (13.11.11 19:52:53)
rambla caddesi 1,colon (ki ramblanın deniz kenarındaki başlangıcındaki colomb anıtı) ve asansörle en üst katına çıkmak 2,nwnd +1 3,balık pazarı 4,mare magnum 5,deniz müzesi 6

  • keller  (13.11.11 19:56:14)
camp nou

  • hizli sperm  (13.11.11 21:01:43)
gece klübü

razzmatazz
  • nl extreme  (13.11.11 21:02:16)