iphone

istanbulda iphone satın alınabilecek sağlam bir yer önerebilirmisiniz ? (gittigidiyor dan alma veya birisi vasıtası ile yurtdışından getirmeye sıcak bakmıyorum)

iphone Türkiye'de satılmıyor, hiç satılmadı.
tahminen kasım-aralık'tan sonra Vodafone shop ve Apple Store'larda satılacak.

  • desdinova  (03.07.08 16:27:44)
Sıcak bakmasanız da şu an için birisi vasıtası ile yurt dışından getirtmek en ucuz,en güvenilir yol.Eğer ben Türkiye garantili istiyorum derseniz de desdinova'nın dediği gibi beklemeniz gerekiyor.

  • im2shy  (03.07.08 16:31:19)
dogubank ta satılıyor diye duymuştum ben. apple urunlerinin uluslararası 1 yıl garanti olmasına ragmen turkiye'de satısı olmadıgından apple store lar pek ilgilenmiyor iphone goturunce.

  • rurouni  (03.07.08 16:36:06)
satın alabileceğim yer derken doğubank tarzı yerleri kastettim. yani bir dükkandan alma tecrübesi olan varsa diyorum.

  • delidir yakalayin  (03.07.08 17:14:29)
istanbulda 10 telefoncunun 9unda i-phone var.kimde miş satılmıyor diye.ama garantili değil tabi.

  • szqnn  (03.07.08 19:07:52)
Istanbulda bildiğim bir yer var. Bahçeşehir 3. Cadde Avea bayisinde kutusuyla jelatiniyle sıfır iphone satılıyor. 16 gb ve 8 gb lık olanları mevcut ve jailbreak yapılmış halde.

  • Lexur  (04.07.08 01:01:22)