led tv - seçim

yarın led tv alabilirim. iki modelde kaldım.

1-) www.vatanbilgisayar.com

2-) www.vatanbilgisayar.com

ben de Samsung aldım. Memnunum, bir tersliğini görmedim. Soracak bi şeyin olursa buradayım :)

Samsung dediysem aynı modelinden bahsediyorum.
  • harmonikhakaret  (12.11.11 23:36:47 ~ 23:37:07)
parana yazık bence, yeni nesil plazma tv 'ler her yönü ile daha avantajlı. buradaki fan boyların lafıyla iş yapma aradaki farkı gör bence öyle al.

  • pipbull  (12.11.11 23:41:53)
42lv4500 bende de var. gayet memnunum. samsung alan (eski baska bi model) kayinpederin tv'sinin su an yarisi olu piksel oldu 3. senesinde. gitgide büyüyor o leke. yaşasın lg. ve yaşasın onun fanboyları. hell yeah

  • la traviata  (13.11.11 00:13:06)
Eğer Samsung alacaksan 6000 serisi alma bence. Eğer bütçeni arttırabilirsen 6500 veya 7000'ler daha iyi. Açıkçası şuan farklarını tam hatırlamıyorum ancak 1 ay kadar önce bu işle fazlasıyla uğraştık, sonra 46d7000 aldık televizyondan inanılmaz memnunuz. Ancak bütçeni arttırmasan da şu 2 televizyon arasında Samsung'un üstün olduğu bariz.

İlk olarak eğer ben yanlış görmediysem ikisinin arasında bir 3d farkı var, Samsung oradan daha avantajlı. Samsung Dünya'da olduğu gibi Türkiye'de de elektronik işlerde baya pazara hakim durumda ve servisleri de bu sebeple yaygın. Lg'nin interneti falanı filanı yok, Samsung ise Smart tv. İnternete bağlanıyor olması lazım. Bir de internet kablosunu alete taktığın zaman allshare denen programla bilgisayardan dosya paylaşıp televizyonundan oynatabilirsin, usb yok, harici disk yok.

Kısacası şu 2 televizyon arasında sınıf farkı var. Samsung'u tercih etmen mantıklı olur bence.
  • calculus119  (13.11.11 10:19:06 ~ 10:22:17)