[]

hattın 8mbit internet desteğini sorgulama

ttnet 1 mbit tarifesindeyim. 8mbite geçeyim diyorum, çünkü bakıyorum da çoğu kişi internetim 8mbit'den hiç düşmüyor diyor.

fakat bazıları da hattının desteklemediğinden bahsetmiş. bunu nerden öğreniyoruz?

kime gitsem kesin bir bilgi alırım? durduk yere hızı hiç artmayacak bir internet için boşuna aksiyon yaşamayalım.

e: resim ekledim.

 
bağlı bulunduğun santrali arayıp sor. santral listesi ve telefonları da şurada:

www.upload.gen.tr
  • henry gale  (12.11.11 15:23:02) 
ilk mesaja resim ekledim.

@jugador benim net 8mbit destekliyor mu yani şimdi? dediğin şey 9 olarak görünüyor.

bu arada şimdi forumlara da baktım orda söylenenlerden anladığım kadarıyla herkes downstream hızına bakıyor. ona bakacaksak en fazla 120 ile falan indirebiliyorum.

ama senin dediğine bakacaksam 8mbit destekliyor?

biraz kafam karıştı
  • jamiro  (12.11.11 15:40:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.