bir gün...

nasıl geçti gününüz,

bugün neler yaptınız kendinizi tatmin eden, mutlu olduğunuz bir günmüydü, yoksa boşa geçen bir gün daha mı oldu ?

ders çalışmamak için yapılan anlamsız hareketlerle dolu bir gündü. sonra maçı izledim. şimdi yine başa döndüm. ders çalışmamak için yapılan anlamsız hareketler vol 898593.

  • orange coffee  (11.11.11 23:07:49)
vallaha bayılıyorum bu sorulara. bunlar da olmasa nasıl olduğumuzu soran yok.

4e kadar mutluydum sonra mutsuz oldum hacı. birazdan ders çalışmamak için dizi izleyeceğim o da sarmazsa battlefield 3 kurup oynıcam.
  • cro magnon  (11.11.11 23:08:31 ~ 23:09:06)
okulun internet ağından mp3 çektim.

  • yagmursuyunacorba  (11.11.11 23:08:50)
annecıgımın dogum gunuydu:) vee coook güzel bi gundu:)

  • cmr_sa  (11.11.11 23:09:10)
işteydim hala işteyim. sıkıldım lan. pinpon falan oynadık arkadaşla az önce kesmedi.

  • pisekar v2  (11.11.11 23:10:12)
pc başında geçti ama ingilizce çalıştım 2 saat kadar dvd'den şimdi de big bang theory adlı dizinin yeni bölümünü izlicem.senin nasıl geçti ?

  • semson  (11.11.11 23:11:25)
kimse kendi için bir şey yapmıyor mu sevgili ile yağmur altında elele dolaşmak, arkadaşlarla sinemaya gitmek, ne bilim şahane bir kebapçı için şehri bir baştan bir başa katetmek filan hiç değilse evde oturup kitap okumak...

battlefield 3 iyiymiş :) oyun oynamam lakin güzel bir fikirmiş :)

hastayım ateşim var yataktan çıkamadım butun gun simdi gozumu actim.
  • duruoz  (11.11.11 23:13:04 ~ 23:13:59)
kusup uyumakla ve bişiler yemeye çalışarak geçti. arada eğlenceli şeyler de oldu tabi. 111111 günü

  • kediebesi  (11.11.11 23:14:13)
isten erken ciktim mac icin, bira aldim, arkadas su bu falan evde oturduk, ben ana avrat küfrederek maci izledim, sonra millet dagildi, simdi öylesine iciyorum.

  • keseci  (11.11.11 23:15:02)
Oldukça sıkıcı bir gündü, tıpki diğerleri gibi. KPSS'ye hazırlanan biri olarak sadece bir tanecik tarih testi çözdüm. Hem mutfaktaki musluk, hem de şofben bozuldu, tesisatçı çağırdım (11.11.11'in uğuru herhalde) Yarın da bunlarla uğraşmaya devam edicem maalesef. Hem tv hem de bilgisayar sabahtan beri açık ve bana eşlik ediyorlar. Falan filan...

  • a day at the races  (11.11.11 23:18:00)
kötü. ilk aşkım bendeki masumiyetini kaybetti öküzlüğüyle. bi de van'dan ölüm haberleri gelmeye devam ediyor. bayağı kötü.

  • bradshaw  (11.11.11 23:18:55)
tekirdağa gidip geldim 250km yola tekabül, fizik tedaviye gittim, ticaret baabında satışlar yaptım.bla.bla.bla

  • clever  (11.11.11 23:20:52)
1,5 yıldır beni peşinden koşturan hatun yine zorla da olsa oturtu karşısına beni ve etkileyip etkileyip gitti.

  • mtrsykl  (11.11.11 23:23:20)
bak naptım hemen anlatayım;
kahvaltı, okul, ev, yemek, annemin doğum gününü kutladık, bilgisayara oturdum az sonra yatıcam, yani sonuç olarak boşa geçen bir gün daha...

  • powerpufgirl  (11.11.11 23:23:29)
yağmura yakalandım ve soğuk içime işledi resmen.soğuktan donduğum bi gün oldu.

  • benceböyle  (11.11.11 23:27:49)
akşama kadar hayatımın en güzel günlerinden biriydi. akşam çok kötü oldu. hatta buraya bile dert yandım az önce. vaktin varsa buyur sen de bir yorum yap (git: 326060)

  • gizli saklı  (11.11.11 23:31:04 ~ 23:31:26)
dün akşam üşüttüğümden bütün gün yataktaydım istirhat ettim dizi izledim ekşiyi okudum ve türkiye maçını izledim. çok boşa geçen bi gündü.

  • jedilance  (11.11.11 23:36:58)
valla çok gergin bir gündü, bütün günüm müzik aramakla geçti.
www.eksiduyuru.com aha burda dedim ama dinleyen yok.
(bkz: kimlanbu) olmasa tın yani. sonra da "nasıl olduğumuzu soran yok" oluyor. sorar mıyım? SORMAM!
bak hala gerginim dikkat edersen büyük harflerle yazdım. o derece yani
bu arada sen nasılsın?
  • vakumlu  (11.11.11 23:39:01)
yarım gün çalıştım, güzel bir akşam yemeği yedim, çayımı, kahvemi içtim, merak ettiğim bir konuyu araştırıp bir-iki yazı okudum, işle ilgili bir metin kontrol ettim, e-postalara baktım, duyuruya bakıp daha önce dinlemediğim bazı şarkıcıları dinliyorum.

  • tedirginlik hucresi  (11.11.11 23:42:08)
Yıllık izinde olduğum için, 2000 metre rakımlı bir köyde cumaya gittim, yarım metre yağan karda yürüdüm, gün boyu yanan soba için odun kırdım, bir yaşlı amcamızı ziyaret ettim ve tuvaletinin bozulan elektrik düğmesini tamir ettim, akşam maçı izledim, haberlere baktım.

  • mim  (12.11.11 00:00:24)
Salı gününe kadar bitirmem gereken birsürü ödevim var ve daha kalem oynatmadım.Sekiz gündür mal mal dolaşıyorum.NE film izliyorum ne oyun oynuyorum.Bugün yemek yaptım ,çok da güzel oldu :)Eski sevgilimle dışarı çıktık bira içtik.Eğlenceliydi.Çok sıkılıyorum :/

  • Flütist samur  (12.11.11 00:05:51)
@duruoz geçmiş olsun dikkat et kendine hasta olma :)

  • semson  (12.11.11 00:35:31)
sabah aile hekimine gidip kan verdim (saat 9 da aq)
sonra komşu fırın da kahvaltı ettim
sonra işe gitmediğim için maillere fln bakayım diye biraz evde oturdum
ama sonuçta youtube, sözlük ve 9gag takıldım.
cuma namazına gittim.
muhtarılığa gidip ikametgah çıkarttırdım
yapı kredi ye gidip yeni bir banka hesabı açtırdım
mavi jeans e paça boyları yapılması için verdiğim pantolonlarımı almaya gittim ama hazır değilmiş, geri döndüm
maillerime baktım evde
akşam kız ark. la tartıştım mesaj yoluyla
haberleri seyrettim
moralim bozuldu kuzenlere ve ark lara msj attım napıyosunz diye
kardeşimle ve onun arkadaşlarıyla okey gibi bi oyun oynamaya gittim bir cafeye
maça biraz baktım orda,
dünyanın en kötü hamburgerini yedim ayrıca
ordan sonra nargile içilen bi yere gittik arkadaşlarla orda da uno oynadık. çay içtik
baktım hava bildiğin 0 derece fln, ufo ısıtıcı da kar etmemeye başladı kalktım eve geldim
kız niye mesaj atmadı bu saate kadar diye meraklandım ama yarın sabahtan aramaya karar verdim
beyaz show un sonunu izledim biraz. soner sarıkabadayı yı seviyo muyum yoksa herkes sevdiği için mi seviyorum diye düşündüm. hazal kaya nın gelecek vaadeden bir oyuncu olduğuna kanaat getirdim
şimdi sözlükten ve duyurudan gelen mesajlara bakıyorum
namaz kılıp uyumam lazım burda bunları yazıyorum
çok acıktım birazdan nutella lı pastane sandviçi yiyip su içicem
uyku tutmazsa yeni çıkan oyunların incelemelerini izlemeyi de düşünüyorum.
bir gün bitti

oha lan amma detay verdim..
  • locco  (12.11.11 00:56:05)