bu tür entryler silinmiyor mu?

www.eksisozluk.com

adam bütün entry'lerinde aynı linki vermiş tıklayınca 150 tane sayfa açılıyor linkin içeriği de anlamsız saçma bişey zaten. silinmesi gerekmez mi bu entry'lerin?

Bende gayet normal tek bir sayfa açıldı. AdBlock etkisi de olabilir tabi.

  • onexey  (11.11.11 20:26:37)
silinmez. öncesi legal zaten, link vermesinde bir sorun yok.

  • xenophobe  (11.11.11 20:26:41)
kafayı yemiş işte.beyin bedava. silinmez.adam blogunun linkini vermiş. bir yaptırım yok.

arkadaş tüm entrylerinde link vermsinden bahsediyor herhalde
  • yagmursuyunacorba  (11.11.11 20:29:05 ~ 20:29:39)
ben linke ilk tıkladığımda tek bir sayfa geliyor ama sayfayı kapattığımda aynı link ayrı ayrı pencerelerde onlarca defa açılıyor. cpu kullanımı da %50'ye çıkmıştı.

bu arada başlıkla alakasız bir link olduğu için silinmesi gerekmez mi diye sormuştum ama silinmiyormuş anlaşılan.
  • isimsiz uye  (11.11.11 20:44:46)
girdim baktım blogda 93 kişi vardı benimle beraber. var mı böle bişi ya. ben de mi yapsam lan. trollüğün sınırı yok ne de olsa

  • yagmursuyunacorba  (11.11.11 20:57:18)
link abuse var.
www.eksisozluk.com
bu entry'yi yazan mod'a bilgi verin. link abuse diye tarihçeye not düşsünler. ben baya mızlanmıştım bu konuda (balık muhabbeti vardı ya o zaman. goo.gl ile balık sayfasına yönlendirme vardı tonla)
  • ben smyrna  (11.11.11 21:05:35)
@ben smyrna bence abuse değil. açık açık veriyor linki. diğerinde kandırmaca vardı.

  • yagmursuyunacorba  (11.11.11 21:33:25)
  • mahsunkul  (11.11.11 21:43:32)
yanlış hatırlamıyorsam sözlükte reklamın bokunu çıkarmaktan ötürü cezai işlemler uygulanabiliyordu. bu da o kategoriye girmiyor mu?

  • isimsiz uye  (11.11.11 21:52:12)
@ben smyra link abuse olmuyor o galiba. sonucta ortada bi cikar yok?

  • kakoy  (11.11.11 22:33:58)
Bildiğim kadarıyla aynı linkin tekrar tekrar paylaşılmasıyla ilgili bir kural yok. bu son çıkan link abuse denen olayda da verilen linkin başlıkla alakasız olması veya linkten nereye gidildiği anlaşılmaması gerekiyor. İkisi de bu entry'de olmadığı için legal bana göre.

  • onexey  (11.11.11 22:44:12)