Apple olmayan pdf okuyucusu ve media çalayır

hail size frank zappa fan klübü

sürekli yabancı dilde kitap okumam gerekiyor fakat fiyatları türkiyede çok pahalı, pahalıyı geçtim her kitap yok. fakat elimde her türlü pdf var

söyle kör olmadan pdf karıştırabileceğim,gerekli yerlerine notlar düşebileceğim, fiyatı da uygun, beni de çok seven kedi gibi bir pdf çalayır nerden bulurum? gidip ipada 1.5 milyar vermek istemiyorum.

Reader olarak kindle çok meşhur duyuruda çok duydum adını.

  • skywalkeremre  (11.11.11 19:24:09)
kindle 250-300 tl'ye bulunabiliyor gittigidiyor, sahibinden vs'de..
bir de nook var tercihen.. o da benzer..
ama kindle tavsiye ediliyor genelde.
  • hayal bilgisi  (11.11.11 19:53:39 ~ 19:53:59)
kindle nook bi de sony nın biseyı vardı ucu dısında pek kullanılan tutan bi cihaz duymadım ben

  • bryan fury  (12.11.11 00:01:22)