Bursada Ucuz ve Temiz Otel

Merhaba Arkadaşlar;

Bursada ucuz ve temiz otel arıyoruz. İstanbuldan böyle geze geze gitmeyi düşünüyoruz Antalyaya kadar, yazlık yerlerde ucuz pansiyon kolay ama bursa merkezde ucuz hangi otel vardır. Mesela iki kişilik odada kişi başı 25-30 ytl yi geçmesin bir geceliği.

petek hotel

heykel'in orda bir saat var, ondan aşağıya bir cadde iniyor (ismini bilemedim), caddeden aşağıya fazla inmeden sol tarafta biraz içerde.

pazarlık yaparsan 25, yapmazsan 30 YTL. 2 kişi daha bile ucuza razı edebilirsiniz.
  • annem bana kiz bul evlen dedi  (02.07.08 19:14:22)
bir ek daha odalarda banyo olsun petek otelde var mı peki?

  • soufigay  (02.07.08 19:16:08 ~ 19:19:46)
tabii.

  • annem bana kiz bul evlen dedi  (02.07.08 21:22:10)
bursada temiz ve ucuz(ucuz derken banyosuz-banyolu-klimalı-klimasız-tv li-tvsiz ve böyle gidiyo tercihinize bağlı yani)
çamlıbel otel var. ama süperde diiil.
altıparmaktan yukarda zaferi geçiyosunuz ziraat bankasının yanından(postanenin olduğu ara değilde öteki aradan taksi durağının olduğu aradan yukarı çıkın 100 metre sonra sağda.),
o otelde araplar çok kalıyo :D arap bacı camdan el sallarsa korkma D:
  • omer460  (02.07.08 22:40:55 ~ 22:44:44)