firefox vs google sohbet

Firefoxçuyum öncelikle (chrome önermeyin nolur). İki gündür gmail içerisindeki gtalkta mesaj yazamıyorum. kişiye tıkladığımda kutu açılıyor ama yazacak o küçük alan açılmıyor ve ben yazamıyorum hiç bir şey. mesajları alabiliyorum ama yazma yeri olmadığından "cevab veremedi" oluyorum. kutucuğu dışarı alsam da o bölüm çıkmıyor. gittim güncelledim firefoxu, son sürümüne yükselttim ama değişen bir şey olmadı.

neden olabilir, ne yapabilirim? ifade özgürlüğümü geri istiyorum ama ben!

teşekkürler şimdiden!

Tamam Chrome istemediğini söylemişsin ama sorunun sende mi tarayıcı da mı? Bunu öğrenmek lazım. Mesela ben Opera ve Safari kullanıyorum, tavsiyem Opera indir onunla dene. :)

  • t3hn0  (11.11.11 10:04:40 ~ 10:14:06)
sorun sende ya da tarayıcıda değil, tamamen bende. firefoxu seviyorum. ama bu hatayı çözemezsem bu ilişkimize bir son vermek zorunda kalacağım.

  • vejeteryan vampir  (11.11.11 15:35:40 ~ 22.11.11 15:52:24)
dayanamayıp chrome yükledim, görmeyeli çok değişmiş, güzelleşmiş. sildim firefoxu tamamen. sorun çözüldü. teşekkürler! :)

  • vejeteryan vampir  (22.11.11 22:45:04)