''x karşılığında y'' tarzı ilginç sorularınız var mı ?

yukarıdaki formatta ilginç sorular üretmenizi istiyorum, yaratıcılığınızı konuşturun. (canım sıkıldı)

örnek:

dünyanın en yakışıklı adamı/en güzel kızı olacaksın ama 2 sene boyunca seks yapmak yasak. kabul mü ?

veya

beynine matrix'teki gibi fransızca yükleyecekler akıcı şekilde konuşabileceksin ama 2 tane zenci izbandut, ağzını yüzünü dağıtacak şekilde seni dövecek -ama hiç bir yerinde iz kalmayacak-. kabul mü ?

veya klasik

1 milyon euro verseler bok yer misin ?

(kararsız bırakacak cinsten şeyler verin yalnız.)

trafik kazası sebebiyle bitkisel hayatta olan kardeşinin hayata geri dönmesi için annenle seks yapman gerekiyor.

?
  • yerebakan  (11.11.11 02:35:02)
bizim bir arkadaş vardı durmadan böyle sorular sorardı. bi gece hiç alakası yokken 1,5 miyon dolar verseler drogbaya sakso çekermisin demişti kendisi. sonuçta drogba ama 1,5 milyon. tek seferlik falan :D

  • ayiadam  (11.11.11 02:42:04)
ben bugün bunu gördüm;

ekşi sözlük yazarlığı karşılığında atatürk düşmanı olacaksın?
  • isimsiz uye  (11.11.11 02:52:27)
yaşar nuri, zekeriya beyaz, shaquille oneal lerle dolar şimdi burası.

  • the piano has been drinking  (11.11.11 02:53:58)
1 kuruş verecekler ama kendin olacaksın. uzaya çıkar mısın?

  • ermanen  (11.11.11 03:14:38)
ben arkadasa bobregi karsiliginda 10 milyon dolardan baslamistim, appandisi karsiliginda 100 milyon dolara fit olmustuk.

100 milyon $ a appandisini aldirir misin?
  • thunder thunder thunder thundercats  (11.11.11 03:51:26)
- 1 milyar için yolda yürüyen yaşlı bir insana çelme takar mısın?

ve inci klasiği:

inci.sozlukspot.com
  • dierache  (11.11.11 07:35:56 ~ 07:36:06)
ferrari sana sponsor olacak her ay başka bir ferrariye bineceksin, benzin, vergi, kasko sıkıntın yok, hepsi ferrariden.

ama sol elinin serçe parmağını kökünden kesicez. kabul mü?
  • xibillian  (11.11.11 08:41:03)
aşağıdakilerden biriyle beraber olacaksın, hangisi?

-dünyanın en yakışıklı, en hoş erkeği
-dünyanın en çirkin, en leş kadını
  • cakabo  (11.11.11 09:23:49)
apandis bir işe yaramıyor zaten 100 bine fit olacak çok insan olur
25 yıl kral gibi yaşıycaksın..araba -kadın- para villa -10 yıl homeless

  • kerem75  (11.11.11 10:29:51 ~ 10:38:49)