yarın nikahım var

merhaba
yarın nikahım var hatta 13 saat kaldı :)
biraz stres oldum uyuyamadım nikahta dikkat etmem gereken şeyler var mı?
bir daha nikahım olsa şunu yapmazdım yada şunu yapardım dediğiniz şeyler var mı?
not: nikah yarın düğün 45 gün sonra olacak

Evlenme nolursun. Çok saçma bir kuruma dahil olmak üzeresin. Üzülüyorum senin adına... Mutluluklar :)

  • m3mphis  (11.11.11 01:20:12)
" Bir daha nikahım olsa imza atmazdım." Corc Kluni.

Bence hiç kafana takma, otur biraz takıl burada rahatla ama çok da geç olmadan uyumaya çalış. Zaten vermişsin kararını ve o süreçte bir şekilde işleyecek. Şimdiden mutluluklar dilerim.
  • odiilde  (11.11.11 01:20:55)
kendini akıntıya bırak gitsin zaten olan olmuş...atlatılması gereken bişey olarak gör bu merasimleri...
ben öyle yapmıştım...inşallah çok mutlu olursun...

  • velie  (11.11.11 01:24:31)
uyu da yarın fotoğraflarda zombi gibi çıkma en azından.

  • kayranin kedisi  (11.11.11 01:24:34)
Ayağa bas :)

  • karlmarx  (11.11.11 01:37:15)
güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim
herhalde en güzeli uyuyup yarın herşeyi akışına bırakmak

  • kemas  (11.11.11 01:41:49)
fotografci cikacak birden, onu goz onunde bulundurun. stresli olacaksiniz, heyecan yapmamaya calisin...
bir de sadece resmi islem olsa bile, cicek, bahsis, vb. hazirlikli olun...

  • thunder thunder thunder thundercats  (11.11.11 01:44:19)
nüfus cüzdanı, yüzük, gelinliğin çiçeği...bu 3ünü birden unutan 1 aylık yengem olur :)
normal bir gün gibi aklını yanına al yeter, keyfini çıkar..

  • purkinje  (11.11.11 01:49:07 ~ 01:49:33)
unutma bu dünyada ilk evlenen sensin çünkü bu sadece senin dünyan tebrikler şimdiden

tarih yeter be 11 11 11
  • saz@n  (11.11.11 01:53:02 ~ 01:54:16)
keramet gelecek mesela ona dikkat et

  • vtr28  (11.11.11 02:13:48)
Evet derken sakin ol. En azından Evet diyebilecek kadar sakin ol. Mutluluklar.

  • skywalkeremre  (11.11.11 04:10:21)
sanıyorum hala bir sekiz saatin var kanka. yol yakınken vazgeç bence...

  • ruhibirbanyo  (11.11.11 06:38:10)
eminim yerinde olmak isteyen birçok kişi vardır. kendin gibi ol akışına bırak bence heyecanlanıyorsan da heyecanlan boşver:) tebrik ederim.

  • mrv  (11.11.11 07:52:23)
şimdiden tebrikler. etrafa herşey iyi mi u gelmiş mi falan bunlara takılma. çok içme nikah öncesi ki hatırla.

eşine odaklan. o anları kafana iyice kaydet.bol bol gülümse. kendini kasma. bu senin günün, bu sizin gününüz! güzel pozlar ver :))
  • mahnita  (11.11.11 08:43:10)
Mutluluklar dilerim. Merak etmeyin, her şeyi birileri halledecek. Siz elinizden geldiğince gerilmeden tadını çıkarın.

  • sourlemonade  (11.11.11 09:30:59)
Evden erken çıkmanızı öneririm. Kendi nikahına 3 saat geç kalmış biri olarak söylüyorum bunu kaldı ki hava yağmurlu vs. olacağı için biraz daha dikkaet etmek lazım.:) Mutluluklarr diliyorum...:)

  • pijamaliantigone  (11.11.11 15:05:26)
vay bee ne enteresan herşey ben cevap yazarken sen çoktaan evlenmişsin.:) Mutluluklar yeniden..:)

  • pijamaliantigone  (11.11.11 15:06:58)