bf3 mw3 sorusu yine - sistem gereksinimleri

P8700 2.53GHz
4096 MB DDR2 (2 X 2048MB)
ATI HD 4650 1 GB

sahip hp notebook'um var. gta 4 dışında tüm oyunlarda görüntü kalitesi, ayarları "en az" medium da oynadım. bana da yetiyor gibi medium. mw2 high da idi sanırım, en sondan bi önceki battle'da high-medium karışık idi.

neyse bu yeni gelen versiyonları ile karşılaştırırsak tahminen nasıl olur şimdiki ayarlarım? sistem uygunluğu testi linki vermeyin lütfen, bi sike yaramıyorlar.

Ben de elimdeki aletle dediğin oyunları yaklaşık olarak dediğin seviyelerde oynadım. Ama Nvidia güncel driver ile Battlefield 3'ü ancak en düşük seviyede takılmadan açabildim. Driver sorunlu dediler ama henüz eski driver'ı deneme fırsatım olmadı.

  • onexey  (10.11.11 15:27:46)
ekşi'de nvdia bilerek yavaşlatmış gibisinden bir entry okuduydum..

  • dieselsingle2  (10.11.11 15:38:58)