Bulaşık Makinesi almaca / Neye dikkat edilmeli

Ben heves ettim bir bulaşık makinesi almaya ancak bu konu hakkında en ufak bir fikrim yok.

Şimdi nelere dikkat edilmeli, hangi marka alınmalı, ucuzdur ama ekonomik midir nasıl anlaşır vs vs.

Bu konuda bilgi sahibi duyuru insanlarına selam ederim.

ne kadara kada birşey bakıyosun?

  • basond  (10.11.11 13:59:36)
Ona tam olarak ne deniyor bilmiyorum ama o raf kısımlarının plastik olanından alma koku yapıyor. Metal ya da alüminyum olsun. indesit 'e bir bak. Ben çok memnunum.

  • pelinn.  (10.11.11 14:02:55)
20 program 30 program 40 program olayına girme, beyaz eşya bazen biraz şans olmakla birlikte Bosch tavsiye ederim...

  • bisanthe  (10.11.11 14:04:30)
fiyat olarak aslında 400-500 arasındaydım ama ucuzdur vardır illeti durumundan dolayı 700-800 de görebilirim sanırım

  • zahmet  (10.11.11 14:08:33)
bardak yıkamak için düz bir rafı olan tercih et. bardaklar için özel rafı olsun yani...

  • kakao  (10.11.11 14:09:03)
alt ve üst kısmı ayrı ayrı çalışabilenlerden al. böylece özellikle yazın filan koku olabiliyor, makina dolsun çalıştırayım derdin olmaz hem tasarruf edersin hem makina kokmaz. bir de sessiz çalışmasına dikkat et, geceleyin de çalışabilsin komşuları rahatsız etmesin.

  • elikası  (10.11.11 14:13:06)
ucuz basit programlı bekolardan al.. koku falan düşünme yıkayınca geçer paranı boşa çar çur etme bosch falan çirkin şeyler..

  • istenmeyen_adam  (10.11.11 14:45:23)
ariston indesit sinbo evinize sokacağınız son markalar olsun parasızlık dışında hiçbir avuntuyu kabul etmiyorum

  • saz@n  (10.11.11 14:52:27)
max 3 programlı, zaten tek program kullanılıyor.
üst raf ayrı yıkanabilsin.
kısa ( yarım saatlik) yıkaması olsun. fazla kirli olmayanlar için.
alt rafta da bölmeler yatabilsin, ayarlısı oluyor. büyük tencerede vs çat yana deviriyorsun raf bölmesi çıkıntısını rahat oluyor.
  • pyro clustic flow  (10.11.11 17:56:30)