hesap numarasını bilmediğim arkadaşa nasıl yolluycam parasını?

bir arkadaştan borç almıştın birkaç ay evvel.
şimdi geri ödüycem ama uzak bir şehirde yaşıyor.
ve bana hesap numarasını yollamıyor.

ama ben ödemek istiyorum. ne şekilde ulaştırabilirim? yaratıcı bir çözüm lazım!

not: garanti cepbank iyi bir çözümdü ama yaşadığı yerde garanti şubesi/atm'si yok.

ptt havalesi filan yap isme gitsin kimliğiyle alsın.

  • kediebesi  (10.11.11 12:30:32)
işcepi dene. iş bankası hesabı olmasa bile gönderebiliyorsun diye biliyorum

  • aspo  (10.11.11 12:38:24)
eğer borcunu geri almak istemiyor ise adını ve soyadını biliyorsan faturasını öde:))

  • seytanin protez bacagi  (10.11.11 12:40:43)
hangi bankaya göndereceksiniz? belki ben işinizi çözebilirim.

  • ardahan united  (10.11.11 12:52:09)
her hangi bir bankaya gidip, başka bir şubeye isme para havale yapabilirsiniz.

  • efruz  (10.11.11 13:10:07)
hesap numarasını neden yollamıyor? parayı geri istemiyorsa ortak bi arkadaşınıza yollayın. o versin.

  • dierache  (10.11.11 13:15:21)
cep telefonu kontörlüyse, borcun tutarınca kontör yolla :)

  • 9uncu nesilim ama para bende  (10.11.11 13:34:29)
kesinlikle son öneriyi yap, faturalıysa cep faturasını öde kontörlüyse kontör yükle...adam para almam diyorsa sittin sene yollayamazsın, ptt olayına girme milletin adı hesabı bilinen adamın bile parasını indiriyorlar, girme o işe, kontör en garantisi...

  • bisanthe  (10.11.11 13:55:12)