mp3 player tavsiyesi ?

Parmakla gösterip dalga geçebilirsiniz, daha 1 senelik olmayan sennheiser kulaklığımla, ipod 3. nesil nano mu vapurda sanırım düşürdüm, yani yandı gülüm keten helva ya da ne haltsa.

Mp3 çalar bakıyorum ama, daha hiçbirinin modeline bakmadım, yeni bir aypot almak istiyorum ama şu yeni çıkanlar 500 liraymış "oha" dedim gördüğümde tırnaklarla birlikte.

Epıl aypot dışında, şu marka iyidir diyebileceğiniz bir mp3 player markası?

Piranha olmasın, 200 lira verebilir miyim onu bile bilmiyorum ama genel olarak creative iyidir gibi marka tercihlerine hayır demem.

Creative sanki çok bozdu kendini öyle böyle değil, zamanında öyleydi ama şimdi toparladı mı?

Bir de sahibinden.com gibi sitelerden 2.el mp3 player alsam elimde patlayabilir mi? Garanti konusu dışında, çalıntı olma durumları vs

sony tavsiye ederim

  • andy kaufman  (09.11.11 20:32:19)
sansa clip.

  • axijazz  (09.11.11 20:37:58)
sansa clip+ www.eksisozluk.com

  • tizi reftar olanin payine dagmen dolasir  (09.11.11 20:44:27)
bence de sony

  • minikturuncueceajandasi  (09.11.11 20:58:34)
phillips gogear raga
2gb ı 60tl civarı

gayet memnunum
  • neysene  (09.11.11 21:01:17)
Sansa Clip+

  • AhmetVural1987  (09.11.11 21:49:26)
ben de çaldırdım mp4 ümü, ama benimki ariaz dı. güzeldi 48 saate kadar müzik dinlenebiliyordu,yanında verdikleri kulaklığa hastaydım, çektim çektim kopmamştı, bi bak radyosuzu 120 liraydı
www.google.com.tr
benimle de dalga geçebilirsiniz, 5 ay önce yine bir tane çaldırmıştım.
  • ileridemokrasi  (10.11.11 00:12:17 ~ 00:26:46)
sony nwz e-443 4gb kullanıyorum bir yılı askın süredir + sennheiser mx371.
sony nin bu modeligerçekten aşmış bence. hala satılıyor mu bilmiyorum.
(git: www.chip.com.tr)
  • vadrigar  (29.11.11 10:14:03)