bu ne la simdi oldu mu yani bu adamin yaptigi

bi kac saat önce 8-10 arkadas yaklasik 2000 kisinin dolandigi bir caddede daginik olarak yürüyoruz. konser mi ne varmis ondan baya bi kalabalik var yani, herifcioglunun birisi o kadar kisi arasindan direk beni buldu ve su soruyu sordu "afedersiniz buralar da bildiginiz iyi bir gay bar var mi"

niye bana sordu yahu niye, gayet erkek görünen bir kisiyim, sakalim var biyigim var, etegim yok, kot pantulum var, topuklu ayakkabim yok, spor ayakkabim var. adam ne düsündü de bu soruyu bana sordu?

arkadaslarin geyigini bosverdim de, bu ne rahatlik ya :S

allahini seven üstüme toprak atsin.

belediyenin verdiği yetkiye dayanarak seni troll ilan ediyorum. hayırlı olsun.

  • terp  (09.11.11 20:07:08)
kendisine niye sormadın :/ bana genelev soran elemana "pezevenge mi benziyorum birader.." deyip yol vermişliğim var mesela.

  • zgrydn  (09.11.11 20:14:35 ~ 20:14:48)
tipinizi bilmiyorum ama bu ortamcı bir tip, bilir herhalde gibisinden düşünmüş olabilir.
arkadaşlarıyla gay bar sorarım soramazsın gibisinden bir iddiaya da girmiş olabilir.

  • deliverance  (09.11.11 20:27:36)
tamam işte belki gaydi seni tokmakçı belledi :) ilgilensen al götür olacaktı :)))))

  • saz@n  (09.11.11 20:30:20)
"erkek görünmek" ne demek bilmiyorum ama heralde gaylerin hepsini fatih ürek gibi olduğunu zannediyosun. sakalla bıyıkla ilgisi yok cinsel kimliğin. kaldı ki sana göre gay bi tipin olmayabilir ama o arkadaş gay ise senin için öyle düşünmüş olabilir. kendince sebepleri vardır. gay olmadığın için sen bilmezsin bunu.

her neyse, soruda bi anormallik yok. rahatlıkla, rahatsızlıkla ilgili bi şey de yok. "bilmiyorum" deyip geçmek zor değil. adam sana "gel benimle seks yap" demedi, normal bi soru sordu.
  • yazaryan  (09.11.11 20:31:22)
@yazaryan

bilmiyorum dedim zaten , adama girismedim terslemedim.
  • keseci  (09.11.11 20:33:27)
vay babanun kemüğüne. ne diyon la ibne deyip kafayı çakmadın mı ?

  • uykusuz her gece  (09.11.11 21:39:46)
ibne olduğunu değil de ibneleri yargılamayacak bi tipin olduğunu düşünmüş olabilir belki öyle hümanist bi görünümün vardır.

  • kediebesi  (09.11.11 22:19:43)