[]

şu vidyodaki arkadaş

ekranı defalarca bölmüş estetik şekillerde, bunu hangi programla yapmış? (en merak ettiğim bu)

bu kayıttan yapmak için nasıl bir ses kartı ve mikrofon yeterli olur min. fiyatlarda? (marka-model olarak)

bir de, o kadar uzun neler yazmış vidyo altına, ingilizcem çok kötü de merak ettim. belki bunlarla ilgili bir şeylerdir.

www.youtube.com

 
şu programların hepsi ile bunu yapabilirsin:
-avid
-adobe premeiere
-sony vegas
-final cut (mac)
  • ben smyrna  (09.11.11 12:57:25) 
o uzun aciklamasinda programlardan bahsetmemis.


  • la traviata  (09.11.11 13:03:43) 
powerdirector pro ile yapiliyor diye biliyorum.


  • artisnot  (09.11.11 14:16:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.