[]

amerikadan ne istenmeli

amerikadan yakın zamanda dönecek olan arkadaştan ne istenebilir?

not:tüm apple ürünleri mevcut.


 
giyim kusam, aksesuar falan iste. tommy vs. gibi markalar oralarda cok ucuz diyorlar.


  • perrantel  (08.11.11 01:05:01) 
güzel bir saat, güneş gözlüğü filan alabilir. aksesuar kullanmayı seviyorsanız.


  • cro magnon  (08.11.11 01:06:04) 
ipad, laptop, kulaklık, bilgisayar parçaları, elektronik parçalar


  • desdinova  (08.11.11 01:22:52) 
kıyafet ve ayakkabı isteme zevkine uymaz ama daha fenası numara, beden tutturmak çok zor hemde Türkiyede daha kalitesi mevcut oraya buradan gidiyor zati.

apple i tek geçerim yıllardır gidip geliyorum bir tek bu urun burada daha pahalı diger cok az elektronik haricinde fiyatlar burada daha uygun bile diyebilirim hemde garantisi var.en son kardesime 900 dolara aldığım notebook arizalandi tekrar gittigimde adamlarla konusucam iade de almiyorlar bir aydan sonra.

arti o cihazlar 110 volt icin uretiliyor prizler farkli filan cok daha konforlu kullanamıyorsun...
  • duruoz  (08.11.11 01:39:42) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.