burun estetiği

2000-2500 lira gibi bir fiyata burun estetiği yapan iyi bir doktor var mı bildiğiniz? İnternette araştırıyorum herkes bir şeyler diyor. Varsa sizin bildiğiniz bir de siz söyleyin.

şehir?

  • girl in a coma  (06.11.11 19:31:19)
Unutmuşum. İstanbul ya da izmir'de olabilir.

  • trinitrotoluen  (06.11.11 19:33:34)
arkadaşım bu civarlarda olmuştu bir doktora, acelesi yoksa bayramdan sonra msj atarım öğrenip ?

  • girl in a coma  (06.11.11 19:35:36)
hayır acelesi yok. buradan yazabilirsiniz tekrar. silmiyorum duyuruyu.

  • trinitrotoluen  (06.11.11 19:38:36)
tamamdır, anlaştık

  • girl in a coma  (06.11.11 19:40:20)
İşin iyi olmasını istiyorsan 2500 liradan daha fazla vermen gerekir. İlk ameliyat iyi olursa ikinciye gerek kalmaz. İkinci ameliyatı olacaksan kulağından ya da kaburgandan kıkırdak almak gerekebilir. Bu nedenle İzmir için Prof. Dr. Ahmet Seyhan veya Prof.Dr. Ufuk Bilkay, İstanbul için Prof. Dr. İsmail Kuran, Doç.Dr. Nazım Çerkeş veya Op. Dr. Erhan Eryılmazer'i önerebilirim.

  • plastik turambar  (07.11.11 12:32:17)
Öyle bir yazdın ki sanki 2500 lira altında olunca revizyon ameliyatı şart oluyor :D
Ben de onu soruyorum işte. 7-8 bin lira vermek zorunda kalmadan ameliyat olabileceğim, iyi iş yapan kimler var diye. Yoksa parayı basıp gidebileceğim isimleri ben de biliyorum.

  • trinitrotoluen  (07.11.11 21:11:47)
doktor, erdinç ak. üsküdar hospital turk de doktormuş kendisi. bahsettiğin rakamlara yaptırmıştı ortalama arkadaşım. bol şans diliyorum. mutlaka doktorun yaptığı ameliyatın fotoğraflarına bakın. ne yapmış ne etmiş görün.

  • girl in a coma  (11.11.11 17:37:57 ~ 17:38:45)
bir arkadaşım beşiktaş jinamed'de çok çok uzman bilinen bir doktora 5.000'e yaptırdı ama o doktorun fiyatıydı bu. daha uygun fiyata yapanlar da vardır.

  • 9kuyruklukedi  (11.11.11 17:45:42 ~ 17:46:06)
eğer 5bin falan verebilirim diyorsan, barış çakır ı öneriyorum. görüşmeler ücretsiz zaten. gidip görüşüp fikir alabilirsiniz. bir de tasarım yapıyor, ameliyatta ne yapabileceğini, burnunuzun ameliyattan sonra aşağı yukarı neye benzeyeceğini gösteriyor.

  • girl in a coma  (12.11.11 11:41:56)