house m.d. vs mad man

2 sinden birine başlamayı düşünüyorumda sizce hanginden başlasam?

mad man ne yav. house tabi. mad man dallas gibi kimin eli kimin cebinde dizisi (sadece bu değildir konu tabi ama değmez)

  • ben smyrna  (06.11.11 17:12:39)
tabi ki mad men

  • aiclia  (06.11.11 17:18:58)
Mad men efsanedir.

  • holly golightly  (06.11.11 17:25:16)
house yardirir tabiki

  • ra s al ghul  (06.11.11 17:32:27)
mad men ve house karşılaştırılamaz. tabi ki mad men ezer geçer. ama house da elbette kral dizi. eğer zamanın varsa ikisini de izle.

  • onexey  (06.11.11 17:41:27)
offf mad men de ne var öyle efsane olacak merak ediyorum. ben ki her diziyi izleme potansiyeline sahibim mad men'e başladım ve 1 sezon tam bir ızdıraptı. 2. sezon 4. bölümüm de izleyip, bıraktım. yani iğrençti. o ne ya. house'a başla tabii ki.

  • yvonne  (06.11.11 17:48:18)
mad men'i belli bir tarzı seven insanlar sevebiliyor. diğerleri malesef tv'deki en kaliteli yapımlardan birine "yivrançtı yanee" diyebiliyor. house her kesime hitap eder, rahat izlersiniz. mad men'e de eğer 60'ları, dramayı ve klasik filmleri seviyorsanız başlayın. (böyle dedimse sanat filmi gibi algılanmasın gayet eğlenceli olabilen bir dizi)

  • boo ya moon  (06.11.11 18:02:54)
mad man kalitesiz değil. sadece konu klasik.

  • ben smyrna  (06.11.11 18:09:50)
60'ları, dramayı, özellikle o dönemin amerikası'nı, klasik filmleri, hatta sanat filmlerini ve jon hamm'ı sevmeme rağmen, sevemedim mad men'i ben maalesef. ama house muhteşem.

  • blatta hiberna  (06.11.11 18:49:28)
vallaha yardımcı olsun diye sormuştum iyice kafamı karıştırdınız. :D

  • LoRdS31  (06.11.11 18:51:31)
house, monk vs diziler tek karakter uzerine yogunlasmis, her bolum kendi icinde degisik de olsa sonunda olayin cozuldugu diziler grubunda. merak unsurunun cok olmadigi ama gene de izlenilesi dizilerden.

mad man ise, sadece tek karakter uzerine yogunlasmamis, hikaye islenisi itibariyle devamliliga sahip ve merak uyandiran dizilerden.
  • Labyrinthe  (06.11.11 19:04:50)
en basit ifadeyle: HBO ekolünü seviyorsan (başka kanalın dizisi olsa da genel yapı benzer) mad men, daha çok lost, prison break gibi ana akım dizilerden keyif alıyorsan house. iyi seyirler.

  • cglrshn  (06.11.11 22:06:47 ~ 22:07:31)
house tartışmasız

  • ssyumusakg  (22.12.11 08:47:08)
Dr. Gregory House mu, Don Draper mı? House her türlü.

  • MaraudeR  (22.12.11 09:10:31)