Çorlu'da yeni yapılmış site tavsiyesi?

Çorlu'dan ev almaya niyetliyim. 2+1 makul görünüyor. Yeni yapılmış, güzel siteler var mı bildiğiniz?

Çorlu Park var aklımda şuan. Merkezden biraz uzak ama fiyatlar uygun. Yorum var mı?

Veya başka güzel bir yer önerir misiniz?

Armada City'e baktınız mı? Emlak konutlardan ileriye doğru giderken komple site haline gelmiş o taraf ama oraları birazcık daha sarp kalıyor şu anda, arac yoksa ulaşımda sıkıntı olabilir. Ben olsam orion'un alt tarafından bakardım şahsen :)

  • oligomer  (06.11.11 13:22:10)
armada pahalı.
emlak konutları tarafını biraz daha gezeyim o zaman.
araç var, sitenin otoparkı olsun, apartman gibi olmasın, biraz etrafında bahçesi vs olsa güzel olur.

ya aslında isim verebilseydin iyi olurdu ararken. zaten hiç bilmiyorum, kör gibi dolaşıyorum.
  • sttc  (06.11.11 14:52:12 ~ 14:53:01)
Armada'yı boşver en güzeli Ergene'dir. Armada bitmek bilmedi bir de yeri ters oldu açıkçası oranın. ÇorluPark'ı sil derim tamamen çorlu'nun dışında.

  • alkolik imam  (21.11.11 09:44:02)