[]

Ankara Sakarya caddesindeki midyeciler

Tam da ne kadar zaman sonra geldiğim Ankara'da bi heyecanla gittiğim midyeciler çetenin kurbanı olmuşlar. 2 gün önce baskın falan yapılmış. Bunlara değil de bunlara haraç kesenlere.

Burdaki esnafı tanıyıp da merak edip soran var mı, ne zaman dönecekmiş midyeciler?


 
yahu onlar cuma cumartesi akşamları olmuyor genelde. baskında da bir ki gün kaybolup geri geliyorlar.


  • tohyy  (05.11.11 22:42:26) 
kokoreççi şadi abiye sordum yarın gelirler dedi. cidden sordum bak. kokoreççi şadi kim dersen, nil'in karşısında tezgahı olan adam oluyo kendisi.


  • johndorsey  (05.11.11 23:28:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.