acil yardım microsof office 2010

merhabalar ben yeni laptop almıştım sonra bunun güncelleşirmeleri otomatik yükle dedim yüklüyo sürekli işte de en son yapıln güncelleştirmeden sonra artık yüklü olan microsoft office word starter 2010 ve microsoft offica excel starter 2010 a inemiyorum ayrıca internettten slaytlarımı görüntüleemek için indirdiğim power point wiewer da çalşmıyo hepsi şu hatayı veriyo : "bu microsoft application virtualization sürümü bu microsoft office tiklat-çaliştir sürümüyle uyumlu dğeil.daha fazla bilgi için sistem yöneticinize başvurun diyo ne yapmam lazim sunular filan hazirlamam lazim benim excel word ve power point'te ihtiyacim var yani yüklü sorunsuz çalişan full
ayrica en son yaptiğim güncelleştirmelerden 2 si yüklenmiyor biri k0d 648 b,r, kod64c hataasi veriyo bu hatayi veren güncelleştirmeler ise şunlar 1)x64 tabanli sistemler için windows xp,server 2003,vista,windows 7,server 2008 ve server 2008 r2 üzerinde mirosoft.net framewoek 4 güvenlik güncelleştirmesi
öteki 2)microsoft visual c++ 2008 service pack 1 yeniden dağitilabilir paket
bunlar neden yüklenmiyor sorun bunlarla mi alakali
elimdeki laptop lenovo y560p

sistem geri yükleyin

  • ben smyrna  (05.11.11 20:21:43)
sistem geri yükleme bir işe yaramadı

  • kirimkongoanadoluatesi  (05.11.11 21:13:05)
format. canına okumuşsunuz sistemin.

  • ben smyrna  (07.11.11 00:04:31)