internetten foto mak. almanın riski? alırsam neye dikkat etmeliyim?

makine elime ulaştıktan sonra açıp denemeli miyim kuryenin şehadetinde?

yok bir riski. al. bak. kırık değilse zaten dükkandan almış olmandan farkı yok. ben kamera aldım. baktım kırık değil. tamamdır.

  • ben smyrna  (05.11.11 07:48:04)
kuryenin önünde aç tabi. ama denemeye gerek yok. şöyle bir salla. çatır çutur ediyorsa (küçük küçük çıkırtılar gelebilir merceklerden. o normal) o zaman asar görmüş dersin. ama koli sağlam içinden düzgün çıkıyorsa bişi olmaz. internetten istediğini al. ben pc monitörü müzik seti (11 yıl önce üstelik) başta olmak üzere bi yığın şey aldım.

  • ben smyrna  (05.11.11 08:00:04)
bende fotoğraf makinesi almıştım, honkong'dan gelmişti paket üzerinde çince şeyler yazıyodu hatta.

<satıcının satış tecrübesine, önceki satışlardan aldığı yorumlara fln bak
<makine eline geldiğinde kuryenin yanında hasar görmüşmü diye açıp bakabilirsin, kamera dıştan sağlamsa içten zaten sağlamdır, insan değilki bu iç kanaması olsun. kamerada bi sıkıntı varsa dıştan, tutanak tuttur, gerekli işlem yapılır sonra ki hiç kırık gelen birini duymadım ben.
<ürün yurtdışından gelebilir bende olduğu gibi, 10-15 gün sürüyor gelmesi, bazıları için sıkıntı olabilir bu, bugün alıyım yarın elimde olsun diyen arkadaşlarım var çünkü, buna dikkat edebilirsin.
  • trajikomix  (05.11.11 08:29:25)