Sizce hangi gömlek?

Arkadaşlar aşağıdaki gömleklerden hangisini almamı önerirsiniz? Çok sık gömlek giyen birisi değilim ondan tereddütte kaldım. Bir de gömlekler çift cepli abes durur mu bilmiyorum.

Yaşım 22 - boy 1,83 - kilo 73 - Esmerim (Yardımcı olması açısından)

- www.trendyol.com

gömleğin altındaki ovallik ve kısa oluşu çok çirkin .çift cep ayrı bi fena.hiç beğenmedim.
renk olarak ilk ve sonuncu linktekileri beğendim.

  • manifeste  (02.11.11 10:15:56)
çift yakalılar güzel değilmiş de bence de birincisi güzel.
o değil de bu markanının gömleklerinin hepsi güzelmiş ya, ankara ya da istanbulda nerde mağazası vardır ki?

  • ozmania  (02.11.11 10:26:31)
bak bu süper: www.sahibinden.com :)

  • ben smyrna  (02.11.11 10:40:55)
@ben smyrna
o biraz ağır kaçabilir biraz daha spor bakıyorum.

ben de en çok 1.yi sevmiştim ama çift cep olması aklımı çeliyor hep.
  • Tyler89  (02.11.11 10:41:25 ~ 10:44:45)
Benik fikrim; hepsi de çok çirkin gömlekler. Birkaç gün önce Mavi'nin kataloğu vardı trendyol'da, özellikle çok güzel böyle birkaç spor gömleği vardı 35-40 liraya.

Resimlerdekiler ise markasız ne oluğu meçhul mahmutpaşa mallarına benziyor. Tasarım desen garabet. Hadi ucuz desem o da değil. (Mavi ile aynı fiyatlar)
  • otonomo  (02.11.11 13:06:17 ~ 13:07:22)