kyk öğrenim bursu

kyk'nın sitesinde sonuçların açıklandığı bölümde öğrenim bursu kazandığım ve benden herhangi bir belge istenmeyeceği yazıyor. e peki ben ne yapacağım bu aşamadan sonra? kyk'da yapmam gereken hiçbir işlem yok mu?

kontrat imzalayacaksın noterde.

  • cro magnon  (01.11.11 20:59:21)
en yukarda 1-BURS, ÖĞRENİM VE KATKI KREDİSİ SONUÇLARI HENÜZ AÇIKLANMAMIŞTIR.
yazmıyor mu sizde?

  • rayde  (01.11.11 21:04:23)
ÖNEMLİ NOT:
1-BURS, ÖĞRENİM VE KATKI KREDİSİ SONUÇLARI HENÜZ AÇIKLANMAMIŞTIR.?

  • gogu delen adam  (01.11.11 21:05:14)
yazıyor ama aşağıda da burs - kredi kısmında öğrenim bursu yazıyor. herkeste öyle mi?

  • zgrydn  (01.11.11 21:14:05)
bendede öğrenim bursu yazıyorda bunu anlamadım ben sımdı belge ıstenmeyecektır yazıyo yanı hıcbısı yapmıcammı

  • cmr_sa  (01.11.11 21:18:51)
herkeste öğrenim bursu yazıyorsa demek ki açıklanmadı. yanlış alarm beyler pardon :(

  • zgrydn  (01.11.11 21:20:26)
sen ona başvurmuşsun onu kastediyor o sonuçlar daha açıklanmadı.

  • ramazanali  (01.11.11 21:21:15)
öğrenim kredisi ve bursa istek yapılmış manasında yazmışlar onu. öğrenim burs diye. zaten şey farkettiyseniz öğrenim burs yazısı Öğrenim,Burs,Katkı İstek: yazısının karşısında.

  • rayde  (01.11.11 21:22:46)
ben krediyle bursa basvurmustum simdi bisi yapmamiza gerek yok o zaman degil mi?

  • cmr_sa  (01.11.11 21:53:51)
kazandığın zaman "burs almaya hak kazandınız" gibisinden bir yazı çıkar. bu aşamadan sonra, burs almış olsan bile noter'de formalite icabı senet imzalayacaksın. Sonra imzaladığın senetlere karşılık alacağın makbuzu kyk il merkezine teslim ediceksin.
tam hatırlamamakla birlikte ilk bursu'nu da ocak ayı içinde alabilirsin sanırım. yanlışsam düzeltin.

  • mulayim zurafa  (01.11.11 22:36:32 ~ 22:38:39)