Telsiz, Sandalye Kiralama

Selam. Naber?

Bir etkinlik düzenliyoruz. Fakat birkaç eksiğimiz kaldı.

Bize 100'den fazla sandalye ve 10 tane kadar da telsiz lazım.
Satın almak çok pahalıya geldiğinden kiralayalım dedik. Nereden yaparız? Oluru nedir? Fiyatları nedir? Tanıdık var mı?

Nereye gitsek ucuzundan buluruz?

Telsiz ve sandalye haricinde elektrik kablosu da lazım. Tekerlek şeklinde satılanlarından. Metresini ya da tekerini en uygun nerede buluruz?

İstanbul'dan G-Man bildirdi.

telsiz kiralama için RF iletişim ile irtibata geçebilirsiniz.
www.rf.com.tr

  • icemanr  (01.11.11 15:22:58)
Özel güvenlik şirketleriyle anlaştıysanız etkinlik için, onlardan isteyebilirsiniz telsiz. 10 adet çok fazla bir miktar değil.

Ama kulaklık kullanacaksanız onları da isteyin hatta fazladan isteyin çünkü bazıları bozuk çıkıyor gelenlerin.
  • yardimci  (01.11.11 16:44:23)
Güvenlik şirketiyle anlaşıldı; fakat bize kiralık telsiz verirler mi emin olamadık. O yüzden telsizlerimizi kendimiz temin etmeye karar verdik. Piyasası nedir hiç bilmiyorum gerçi, birkaç firma buldum internetten arayıp soracağım en kısa zamanda.

  • g man  (01.11.11 17:55:26)