Dealextreme Kargo Takip

2 parça bi şey aldım kargo takip numarası veriyo mu dealextreme nasıl oluyo? alırken registerd air mail olsun diye 1 cent mi 10 cent mi ne fazla para verdim. olucaksa takip numarası bunu nerden görebilirim?

Takip numarası oluyor. Hesap sayfanda kargo yola çıktığı zaman görürsün. Türkiye'ye gelene kadar Hong Kong postasından, Türkiye'de PTT'den takip edebilirsin. Önce kargoya verilmesi lazım kod için ama.

  • darkredanger  (31.10.11 23:37:58 ~ 23:38:19)
15 doların altına bulkrate olmadıkca takip numarası vermiyor. dx, sitesinde bu numarayı verecek, kargon yüklenince. ordan hangi tarihlerde nerde görebileceksin.

  • yuciyuar  (01.11.11 00:33:12)
15$dan fazlaydı registered mail olunca da takip numarası olması lazım öyle olsun diye de işaretledim.

ama siteden hangi bolumden gorucem bunu onu soruyorum asıl.
  • rurouni  (01.11.11 03:04:16)
my account altında görünüyor
onlar kargoya verdikleri zaman mail gönderiyorlar ama
ondan sonra görünüyor
  • primetime  (01.11.11 08:53:30)