Almanya Vizesi

Selamlar,
gunduz de sordum ancak tek bir yanit geldigi icin tekrar yazayim dedim...
Cuma gunu almanyaya gitmek istiyorum...
lacivert pasaportum var, araya muameleci takipci vs gibi adamlari sokarak su 4-5 gun icersinde vizemi çikarmam mümkün olur mu?
benim de gitmem gerekir mi? zira ukrayna vizesini parayi basip aliyorduk...
ne tip işlemler yapmam gerekiyor bana eşşege annatir gibi anlatabilir misiniz acaba?

randevu isi var almanyada,kafana göre vermiyorlar maalesef,cumaya kadar da yetisecegini sanmiyorum ,hatta istedikleri belgeleri bile yetistirmeniz imkansiza yakin,olur ki nerde randevu yani...

  • serabetan  (30.10.11 23:25:43)
araya adam sokma gibi isler imkansiza yakin. cumaya kadar vize cikmasi biraz zor bir ihtimal

  • chavezding  (30.10.11 23:28:01)
yorumlariniz için teşekkürler... oluru yok diyorsunuz peki şengende baska relax bi ülkeden alsak da almanyaya gitsek? olmami oyle?

  • notorious brklp  (30.10.11 23:36:20)
öncelikle randevuyu alabilmeniz lazım. lacivert pasaportla aynı gün vize aldığım bile oldu ama çok sağlamdı herşey turistik vize değildi. buna mukabil aile birleşimi 6 ay bile sürebiliyor. şartlarınıza bağlı.

  • niye ama  (30.10.11 23:36:22)
muameleciler yapabilir zanedersem. misal bana 3 gün içinde vize almışlardı benim konuştuğum şirket www.vizeci.com ara konuş olabilirliğini sana söylerler.

  • delidir yakalayin  (31.10.11 12:23:46)