AÖF'ye ne kadar gerek var?

Hali hazırda Lojistik (önlisans) bitirmiş, DGS ile Sivil hava ulaştırma işletmeciliği (lisans) kazanmış biriyim aynı zamanda önlisans diplomasını kullanarak aöf iktisat veya işletme bölümüne 3.sınıftan devam hakkımda var. okumaya hevesim varken okuyayım mı yoksa boşuna para vermeye gerek yok mu? 2 sene okuyup lisans diploması alınacağını göz önünde bulundurarak?
eğer okursamda daha kolay olduğundan işletme düşünüyorum. o konuda ne diyorsunuz?

2 senelik turizm bitirdim, arkasından dgs ile rehberlik kazandım, aynı boku yiyip ben de işletmeye girdim sonra. geçenlerde cv'mi görüp bir şirket çağırdı beni, çağırma sebepleri de şuymuş : "sen cidden bu üniversiteleri bitirip işsiz mi dolaşıyorsun şimdi ?"

dipçik : 2 aydır çalışıyorum. öncesinde olan bir olay bu.
  • her yerde is goren  (30.10.11 19:43:18)
salla iktisatı, bi işletme yapıştır dursun kenarda. ha belki hiç faydasını görmezsin ama ne zararı var? o parayı oraya vermesen kimbilir nelere gidecek. sen okuluna devam ederken aöf alttan alttan gider zaten koymaz sana.

  • robin crusoe  (30.10.11 19:43:31)
oku. bir sürü yeni bölüm açıldı. güzel de dersler var. hem diploman olur hemde genel kültürünü arttırırsın.

  • mayeskuel  (30.10.11 19:43:47)
THK sivil hava işletmeciliği bölümü zaten işletme diploması veriyor bi de açık öğretim işletme diplomasını ne yapacaksın? bi de özyegin de var o işletme diploması vermiyorsa düşünülebilir.

  • niye ama  (30.10.11 20:09:44)