Bostancı SGK ve Bostancı Bağkur aynı şey...

... midir? Bu bir.

İkincisi eğer bunlar aynı yerdeyse, bu yer nerededir?

Hem açık adres, hem halk tipi adres lazım. Zira açık adresten minibüsçüler pek anlamıyor, falancanın yanı filancanın köşesi gibi tarifler her zaman adresi sağlama açısından geçerli bir... Derdimiz anlaşıldı galiba ya.

Aynıdır
Ben gösteri merkezinin orda inip okları takip etmiştim yaya olara...:) Halka da sorabilirsin
Ben emekli sandığı için gitmiştim
  • hipersomniac  (30.10.11 19:27:42)
ne taraftan geldiğini de yazarsan daha iyi olurdu ama "minibüs yolundan bostancıya doğru giden pendik-kadıköy minibüsleri" ne binin bostancı lunapark ın orda emekli sandığı varmış abi orda inicem diyin. adam sizi indirmeyi unutursa diye de sağınıza solunuza bakın lunapark ı gördüğünüzde inin orda kime sorsanız gösterir. bostancı gösteri merkezinin hizasında lunapark.

  • rentts  (30.10.11 19:29:22)
üsküdar'dan gidecektim ben....

  • lazarus  (30.10.11 19:40:31)