mp3player'dan salt okunur dosyayı sil(eme)mek?

mp3playerımdaki bir dosya salt okunur olduğundan dolayı silinemiyor. özelliklere tıklayıp salt okunurun yanındaki tiki de kaldıramıyorum, çünkü silik. kurtulmak istiyorum bu mp3'ten ama yapıştı kaldı, silemiyorum. nasıl silebilirim?

format diyeceğim de akıl etmişsinizdir zaten.

  • neronas  (26.06.08 17:32:51)
format atmak istemiyorum 1 dosya için, daha kolay bir yolu varsa. yoksa, son çare olarak atacağım tabi. ama başka bir yol olmalı yani, tek çare format olmamalı.

  • pain sustains  (26.06.08 17:36:52)
arşive çevirip öyle silmeyi deneseniz. ne bilim başka bişey gelmedi aklıma.

  • osuruklu  (26.06.08 18:52:42)
unlocker ile dene bir istersen

  • sourlemonade  (26.06.08 21:19:30)
aman hocam mp3 playerini formatlama. formatlicaksan windowstan formatlama. kendisi formatlasin. mesela sony lerde uyari bulunur windowstan formatlayin die

  • sanio  (26.06.08 23:24:16)
hayır direkt içine kendim koyduğum bir mp3 dosyası. nasıl salt okunur oldu, hep mi öyleydi, sonradan mı oldu, salt okunur nedir vs hiçbir fikrim yok. tek bildiğim, salt okunur zıkkımı yüzünden silinemediği. böyle bir hata veriyor çünkü, salt okunur olduğu için silinemedi diyor. adını değiştirmeye çalışıyorum, ona da izin vermiyor.

  • pain sustains  (27.06.08 01:39:24)
bu arada hocam mp3 player yazmaya karsi korumali olmasin. genellikle tus kilidi aciksa yazmaya karsi korumali hale geliyor bu arada mp3 playerin marka ve modelini verseydin dahada yardimci olabilirdik

  • sanio  (27.06.08 04:36:03)