Uydunet Hız Testi

Hangi siteden yapmak lazım? Geçenlerde 1 mbitliğinden bağlattım fakat bazen google bile açamıyorum.

speedtest.net

  • 584  (30.10.11 00:27:33)
İkinci soru burada güme gidecek ama gene de sorayım, olmadı yeni başlık açarım. Uydunet'in verdiği Netmaster yerine araştırıp başka modem alsam wireless dışında kablolu bağlantıda herhangi bir fark elde edebilir miyim?

  • reyals  (30.10.11 00:32:24)
tek olmadığınızı belirteyim. 2 gün oldu bağlatalı uydunet'in modem veren 1 megabitli tarifesini, bazen google bile zor açılıyor. türkiye'de internet zor iş herhalde ya.

  • hikaye mesture  (30.10.11 00:40:33)
Hikaye mesture bu nasıl iş ben de anlamadım. Bir de saolsunlar modemin mac adresini yanlış kaydettiklerinden dolayı kurulumdan 5 gün sonra internetim aktif hale gelebildi. Bu arada jübile mi yaptık haxball'da ne oldu?

  • reyals  (30.10.11 00:43:17 ~ 00:43:53)
ben en sonunda 3 mbite geçtim bu sorundan dolayı. şimdi de ara sıra kesiliyor ama ttnet'ten her türlü daha iyi

  • lancelot du lac  (30.10.11 00:49:54)
speedtest.net tavsiye ederim.

Bu aralar bi enayilik var sanki uydunette videoyu yüklerken 60 kb dan fazla çıkış yapmıyor meret, 130 a kadar yolu var halbuki.

Kablosuz modem konusunda netmaster sanırım tek, ya da kablolu kablo modem alıp (o da 2-3 tane falandır) sonra onu rootera bağlayıp rooterdan dağıtrabilirsinz kablosuzla
  • bonjurkes  (30.10.11 00:59:17)
3mbit'e geçmeyi ben de düşünmekteyim. Sanırsam 10 tl gibi fark var. Yalnız çok ilginç çoğu 1mbit kullanıcısı bu problemi yaşıyor herhalde. 3mbitliğe seve seve geçirtiyorlar galiba.

Peki 3mbit nasıl? Google açıyor mu :)
  • reyals  (30.10.11 01:00:24)
3 mbit gayet iyi. sitelerde bir sorun yok. download hızım da 380 kbps'ye kadar çıkıyor.

  • lancelot du lac  (30.10.11 01:08:59)
abi cok yuklenilen saatlerde malesef oyle oluyo..

  • GibsonRules  (30.10.11 01:45:21)