gençlik hastalığı - canglob

canglob adlı ilaç köpekte gençlik hastalığı tedavisinde çok etkili oluyormuş ancak türkiyede bulunmuyormuş . nerden nasıl bulabilirim önerebileceğiniz site ya da bi adres bişi var mı? ya da yurt dışından tanıdıklarınız varsa sorabilir misiniz ?

www.karvet.com.tr

burda siparis veriliyo sanirim?
  • la traviata  (25.06.08 23:59:34)
zeytinburnu veteriner kliniği tel.ini arasin dedi barinaktan arkadasim

gençlik teşhisini hangi vet. koymuş acaba ve niye ilacı bulmamış, dedi bir de..
  • la traviata  (26.06.08 00:01:20)
avcılarda fakültede veterinerler ve diğer veterinerler aynı teşhisi koydu fakat bu ilac yokmuş türkiyede öyle dediler, hatta bir veteriner arkadaşım az önce söyledi bu ilaçla vakti zamanında bir köpeği kurtardıklarını ama piyasada artık yokmuş

  • lilidance  (26.06.08 00:05:13)
köpeğimin tedavisi baska ilaç, iğne ve serumlarla devam ediyor ama bu ilacı şimdi duydum , verdiğiniz siteye üye olamadım , zeytinburnunu yarın ararımteşekkürler

  • lilidance  (26.06.08 00:08:12)
eger zeytinburnu'dan bi sonuc alamazsaniz ilaci ithal eden firmayi da arayin lutfen.
karvet.com'da yaziyor ama yine de ekliyeyim, in$allah bir an evvel iyile$ir.

İthalatçı: DENGE Tıbbi ve Kimyevi Ürünler San. ve Tic. LTD. ŞTİ.
Sağlık Sokak 32/8 Kızılay/Ankara 0312 435 95 60
  • dengesiz pamuk  (26.06.08 01:02:47)